Opinie Klientów

Dostałam tę pracę !!! Nadal nie mogę w to uwierzyć, ale nie mogło być inaczej. Pomogłaś mi zwiększyć pewność siebie, uwierzyć, że mogę świetnie wypaść podczas rozmowy. Poprawiłaś wszystkie moje błędy, pomogłaś przygotować profesjonalne odpowiedzi, ale, co najważniejsze – uwierzyć w siebie (!!!). Przecież po dziesiątkach rozmów w ciągu ostatnich 2 miesięcy i ciągłych odmowach, zaczęłam wątpić w siebie i kwestionować wszystkie swoje umiejętności. Jednak ostatnie interview poszło znakomicie, Zapiszę sobie to osiągnięcie w zeszycie by zapamiętać te moment.

 

Ula Szela

Dostałam pracę w firmie, o której marzyłam od początku studiów. A zaczynałam nie wierząc w siebie i bałam się nawet wysłać swojego CV. Po każdej naszej sesji czułam, że wszystko jest w moim zasięgu. Ola pomogła mi w najtrudniejszych momentach – przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w języku angielskim, coaching, słowa wsparcia. Myślę, że nie byłoby to możliwe bez jej wiedzy, energii i pozytywnego nastawienia do każdej sytuacji. Dzięki niej uwierzyłam, że moje cele i marzenia można osiągnąć. Jest właściwą osobą we właściwym miejscu i cieszę się, że ją spotkałam. 

 

Magdalena Motyka

Chcę Ci podziękować bardzo serdecznie za Twój kurs Job Interview Success Pack. Wykupiłam go we wrześniu po webinarze, zaczęłam słuchać praktycznie od razu, wdrażając Twoje metody czasem uczyłam się nawet do 2.00 w nocy. Powiem Ci, że się bardzo opłacało w to zainwestować, dałaś mi tyle pewności siebie jakiej nie miałam przez 10 lat, ale najważniejsze to to, że w końcu zaczęłam składać CV napisane tak jak podpowiadałaś i odezwała się do mnie firma , która poszukiwała asystenta księgowej. W środę miałam interview, a w czwartek wysłali mi e-maila czy akceptuję tę pracę !Jestem w szoku bo przez ostatnie kilka lat w ogóle nie wierzyłam w siebie ! Dziękuje Ola, że jesteś i że dajesz taką motywację!

 

Sylwia Cieślak

Dostałam pracę!!! Ola dobrze wie na co zwracać uwagę w procesie rekrutacyjnym aby dostać pracę. Dzięki kursowi i webinarium zrozumiałam , że warto także aplikować na stanowiska w których nie spełnia się wszystkich wymagań, ponieważ po rozmowie kwalifikacyjne w IT okazało się że moje kompetencje są wystarczające by wystartować w świecie IT. Ponadto, kurs przygotowany jest bardzo profesjonalnie poparty wiedzą z doświadczeń zawodowych. Ola udziela cennych rad, które umożliwiają poznanie trików rekrutacyjnych oraz wychwytuje i eliminuje popełniane błędy mające duże znaczenie podczas całego procesu rekrutacyjnego.
Dziękuję za współpracę i bardzo polecam kurs.

 

Ula

Miałam szczęście przygotowywać się do rozmowy kwalifikacyjnej z Olą. Jej ogromna wiedza i talent do identyfikowania tego co naprawdę działa, pomogły mi dostać pracę, o której zawsze marzyłam. Co ciekawe – moja rozmowa kwalifikacyjna odbyła się po niemiecku, a nasze przygotowanie po polsku, co tylko utwierdziło mnie w przekonaniu, że przygotowanie do rozmowy kwalifikacyjnej nie polega na recytowaniu ustalonych z góry zdefiniowanych zwrotów. Pod przewodnictwem Oli mogłam  zastanowić się nad swoją osobowością, sukcesami, aspiracjami i słabościami w taki sposób, że zabłysnęłam i odpowiedziałam na wszystkie pytania rekrutera z pewnością siebie i spokojem. Ola pomogła mi zmienić sposób myślenia z “nie mogę” na “właśnie dlatego mogę”. Jestem Ci ogromnie wdzięczna.

 

Joanna Buksak

Do Oli trafiłam kiedy w życiu zawodowym doszłam do tzw. ściany. Moja pewność siebie była na poziomie -100. Wiedziałam, że chcę zmienić pracę, ale żadnych konkretnych decyzji nie byłam w stanie podjąć. widziałam tylko to czego nie umiem i nie mam… Ola pozwoliła uświadomić mi jak wartościowa jestem i ile już w życiu osiągnęłam. Praca z nią otworzyła moją głowę, zaczęłam intensywnie szukać nowej pracy. Odbyłam kilka rozmów o pracę, w tym rozmowę kwalifikacyjną po angielsku do której przygotowała mnie Ola! 
Z końcem 2021 roku złożyłam wypowiedzenie a od lutego zaczynam nowy rozdział-pracę w nowej firmie. Ola jest świetną mentorką, współpraca z nią daje energię i poczucie że możesz wszystko! Jest kompetentną, rzeczową wspaniałą kobietą. Dla niej nie ma rzeczy niemożliwych, a po współpracy z Nią Ty również zaczynasz w to wierzyć” 

Marta Antoszewska

Moje CV jest fenomenalne, nawet nie wiem jakich słów użyć by wyrazić jak bardzo jestem pod wrażeniem. W pierwszym tygodniu dostałam zaproszenia na 3 rozmowy kwalifikacyjne. Dziękuję, że potrafiłaś wydobyć ze mnie to, z czego nawet nie zdawałam sobie sprawy.

Danuta Wróbel

Ola jest osobą, która przygotuje Cię do rozmowy kwalifikacyjnej w języku angielskim. Wie dokładnie o czym mówi i dzieli się małymi wskazówkami, które robią wielką różnicę. Jest profesjonalna, kompetentna i jednocześnie miła i zabawna. Oczywiście dostałem pracę.

Marcin Grzeliński

Od Maja 2020 zaczęłam szukać pracy. Miałam zaledwie 2 rozmowy w okresie maj-grudzień 2020. W ramach postanowień noworocznych 2021 zakupiłam u Oli pakiet VIP kursu Job Interview Success Pack –> pełen wskazówek, przydatnych informacji i motywacji. Zaczęłam od początku, Napisałam nowe CV z pomocą Oli i zadziała się magia, telefon w końcu zaczął dzwonić. Ola przygotowała mnie do rozmowy w sposób rzetelny i profesjonalny. Podniosła moją pewność siebie. Latem 2021 udało mi się znaleźć pracę i spełniło się moje marzenie. Dziekuję! <3

Agnieszka Kubiak

Brałam udział w pierwszej edycji Twojego kursu Job Interview Success Pack i dostałam pracę, którą tak bardzo chciałam zdobyć! W moim przypadku był to cały proces – zmiany sposobu myślenia, budowania wiary we własne siły oraz przełamania wątpliwości, które mnie powstrzymały przed podjęciem decyzji o zmianie pracy. Kiedy teraz porównuję w jakim miejscu byłam rok temu, jestem baaardzo szczęśliwa i wdzięczna, że miałam szansę współpracować z Tobą. Ponieważ jestem pewna, że gdybym nie wzięła w tym udziału nie byłabym tu gdzie teraz jestem… Bardzo Ci za wszystko dziękuję! 

Martyna Zakrzewska

W pandemii zostałam na lodzie, nie miałam się czego chwycić. Dałaś mi mega kopa, żeby coś zrobić ze swoim życiem. Pomogłaś mi uwierzyć, że jednak nie jest ze mną tak źle, nie jestem wcale taka noga z angielskiego jak myślałam… Bałam się linkedin, bo go nie znałam, ale okazało się, że wystarczy sięgnąć po odpowiedni narzędzia i bardzo szybko wszystko może się zmienić. I podczas gdy gro ludzi z branży gastronomicznej wciąż szukało pracy, ja dostałam świetną pracę w marketingu, mam super stanowisko, bardzo dobre zarobki i jestem w stałym kontakcie z klientami zagranicznymi.” 

Ania Bat-Ulzii

Kurs Job Interview Success Pack – w pierwszym momencie pomyślałam, że to nie dla mnie. Przecież tyle razy przechodziłam już proces rekrutacji, wiem wszystko i nic mnie nie zaskoczy. Mimo wszystko, z ciekawości, zapisałam się. Moduł 1 i … taaa, okazało się, że wcale tak dobrze przygotowana to ja nie jestem. Poczynając od Cv, poprzez wizerunek w sieci aż do rozmowy i najczęściej popełnianych błędów. Proces rekrutacyjny to sprzedaż, w której głównym produktem, a zarazem szefem tego procesu jestem JA. Ola jak nikt inny, potrafi w mega pozytywny i energetyczny sposób przejść go ze mną. Daje cenne wskazówki, koryguje odpowiedzi, wyłapuje błędy i najważniejsze – dodaj pewności siebie. Zdecydowanie polecam. 

Kaśka Grzesińska

Kurs Job Interview Success pack jest przygotowany w sposób bardzo profesjonalny, jasny i poparty wieloma przykładami. Dodatkowym atutem sa wysokiej jakości materiały, które pomagają w przyswajaniu wiedzy, a finalnie przygotowują do rozmowy o prace marzeń w języku polskim i angielskim. Bardzo wysoko oceniam poziom merytoryczny wszystkich modułów oraz Oli zaangażowanie, umiejętności i kompetencje. Bezcenne są wszelkie wskazówki i uwagi poparte doświadczeniem im wiedzą praktyczną. Ten kurs bardzo motywuje do pracy i sprawia, że nasza samoocena wzrasta 100% we wszystkich sferach życia, a niemożliwe w jedenj chwili staje się możliwe. uczestniczyłam w kilku kursach, ale ten podoba mi się najbardziej i polecam go każdemu.

Dorota Polikowska

Opanowało mnie uczucie kompletnego zagubienia, niedowierzania, przerażenia, gdy po 17 latach pracy w firmie moje stanowisko zostało zlikwidowane. Od czego zacząć poszukiwanie pracy?, jak przygotować dokumenty?, jakiej pracy szukać?, jakiej firmy?, w jakiej branży?,  jak wygląda teraz rekrutacja?, etc. pytania pojawiały się jak grzyby po deszczu. Z pomocą przyszła Ola, otrzymałam wiele wskazówek nie tylko ściśle związanych z procesem rekrutacji np. jak się przygotować do rozmów, ale przede wszystkim jak poradzić sobie z emocjami, jak odbudować pewność siebie, jak pokazać innym to co we mnie najlepsze. Czasem tzw. oczywiste oczywistości muszą  wybrzmieć i na nie zwróciłaś moją uwagę. Wczoraj dostałam propozycję pracy, mega uczucie i mega emocje. Czapki z głów Olu za podejście do zmiany pracy, za poszukiwanie korzystniejszych rozwiązań, za  poszukiwanie tego co chcę robić. Zabrałaś mnie w fantastyczną podróż, za którą bardzo dziękuję:-)

Monika

Alex jest świetna. Nasze sesje przed rozmową kwalifikacyjną były bardzo pomocne, wreszcie poczułam się pewnie. Przed sesją dostałam materiały, abym mogła się dobrze przygotować i zabłysnąć z odpowiedziami. Po naszych rozmowach uwierzyłam w siebie, co było kluczowe w zdobyciu pracy. Szczerze polecam sesje z nią nie tylko, jeśli zamierzasz dostać pracę, ale także wtedy, gdy chcesz odzyskać pewność siebie. 

Kamila Chrzanowska

Ola to niesamowita osoba! Dzięki niej byłam wspaniale przygotowana do rozmowy, a w rezultacie dostałam pracę. Wychwyciła wszystkie moje błędy, dodała pewności siebie i podzieliła się swoimi radami, które oparte są na jej doświadczeniu i co najważniejsze sprawdzają się! Ola potrafi wydobyć z nas to co najlepsze, a z czego nie zdajemy sobie sprawy. Jest przemiła i od początku wprowadza przyjazną atmosferę, każda minuta naszego spotkania była bardzo wartościowa. 

 

Joanna Remblewska

Podczas naszych wspólnych 6 tygodni bardzo wiele dowiedziałam się o samej sobie. Nauczyłam się rozpoznawać swoje potrzeby oraz zrozumiałam, że są one tak samo ważne jak potrzeby innych. Nie można być szczęśliwym uszczęśliwiając innych, równocześnie postępując wbrew sobie. Trzeba nauczyć się wsłuchiwać w glos swojej duszy czy tez intuicji (nieważne jak to nazwiemy) i podążać za tym głosem, bo on wie co jest dla nas najlepsze. Po raz pierwszy w życiu zaczęłam akceptować siebie, taką jaka jestem i radzić sobie z samodzielnym podejmowaniem decyzji. Bardzo polecam współpracę z Alex, gdyż praca z nią przynosi efekty. 

 

Celina Czechowicz

Magia działa !!! Praca z afirmacjami oraz trening umysłu, by nie przeszkadzać samej sobie doprowadziły mnie do punktu, w którym marzenia zamieniają się w rzeczywistość. W ciągu zaledwie kilku miesięcy dostałam feedback od Universe z szansą na zmianę mojej obecnej pracy… i jedyne co musiałam zrobić to powiedzieć TAK!!! Czuję się szczęśliwa, spełniona i zmotywowana. Dziękuję Alex bo mój sukces jest Twoim sukcesem !!! Bez Twojej wiedzy i zaangażowania nie byłabym osobą, którą jestem teraz. 

 

Emilia Rebzda

Dostałam pracę, skorzystałam z audytu CV, e-booków i innych materiałów i dzięki temu miałam wszystko odpowiednio ułożone w głowie. 

Justyna Mielicka

Byłem już na kilku rozmowach, przeszedłem do kolejnych etapów, czekają mnie kolejne rozmowy. Biorąc pod uwagę na jakie stanowiska aplikuję (kadra zarządzająca) to moje CV wymiata. 

 

Janusz Wojtkowiak

Alex, podczas naszych sesji czuję się bezpiecznie, jestem słuchana i akceptowana. To dla mnie bardzo ważne. Dziękuję za Twoje zaangażowanie w mój rozwój. Doceniam Twoją systematyczność i zrozumienie moich potrzeb oraz błędów, które popełniam. Jestem bardzo wdzięczna za Twój entuzjazm i energię jaką wnosisz do naszej wspólnej pracy. 

Natalia Bekierska

Przygotowywałam się z Olą do ważnej rozmowy o pracę. Nasze sesje pomogły mi zwiększyć pewność siebie i doskonale przygotowały mnie do wszystkich kwestii, które pojawiły się podczas spotkania z potencjalnym pracodawcą. Rozmawiałyśmy o moim doświadczeniu, obowiązkach, kompetencjach, aby móc je odpowiednio sprzedać podczas job interview. W pracy z Olą bardzo cenię praktyczne podejście, otwartość i jasny feedback – wiedziałam dokładnie co i jak poprawić. To byl bardzo dobrze zainwestowany czas. 

Gosia Michalak

Alex jest najlepszym nauczycielem angielskiego jakiego kiedykolwiek miałam. Podziwiam jej zdolności językowe. Jest niezwykle pomocna, zwłaszcza kiedy chcę się poddać. Wierzy w moje zdolności, zachęca mnie i podnosi na duchu. Pomogła mi przygotować się do rozmowy o pracę, dostałam kilka ofert i miała z czego wybierać. Ma też niesamowitą osobowość i bardzo dużo dobrzej energii. Ona jest nie tylko lektorem, ale też Twoją najlepszą przyjaciółką. 

Iwona

Alex jest dokładnie tą osobą, której szukałem. Jeśli chodzi o Business English i przygotowanie do nowej pracy w języku angielskim, chciałem kogoś, kto ma doświadczenie z pierwszej ręki w międzynarodowym środowisku. Od ponad 12-stu lat współpracuje z native speakerami z Irlandii i UK i hojnie dzieli się swoją wiedzą. 

Mikołaj

Mam pracę!!! Bardzo dziękuję za wszystkie rady! Dzięki kursowi Job Interview Success Pack i naszych sesjach poczułam się pewniej, wszystko miałam dobrze ułożone w głowie i zrobiłam ogromne wrażenie podczas rozmowy kwalifikacyjnej. To była moja pierwsza i ostatnia rekrutacja :))) Mam nadzieję, że Twój biznes będzie się rozwijał, abyś mogła pomóc jak największej liczbie osób. 

Aleksandra Kaczmarek

Alex jest niesamowita w tym co robi. Nie tylko pomogła mi poprawić mój angielski i przeszła przez wszystkie możliwe pytania padające podczas job interview. Podzieliła się też swoją wiedzą jako coach, by pomóc mi zwiększyć pewność siebie i zaprezentować się w najlepszy możliwy sposób podczas rozmowy. Nigdy wcześniej nie byłam tak dobrze przygotowana. 

Monika

W przeszłości wiele razy uczyłam się angielskiego, ale każdy wysiłek NIE powiódł się. Znalazłam ogłoszenie Oli i podjęłam decyzję: To moja ostatnia próba” Zanim zaczęłyśmy współpracę rozumiałam artykuły w gazetach i mogłam oglądać filmy po angielsku, ale miałam problem z rozmawianiem. Czy kiedykolwiek czułeś, że wszystko rozumiesz, ale nie możesz odpowiedzieć nawet na proste pytanie? To był mój problem. Czułam strach przed mówieniem. Po kilku miesiącach WSZYSTKO się zmieniło. Jestem bardziej pewna swoich umiejętności konwersacji. Spędzam czas w relaksującej atmosferze bez stresu. Rozmawiamy o tematyce biznesowej i ogólnej. Po lekcjach zawsze otrzymuję feedback. Ola ma świetne podejście do studentów, bardzo polecam współpracę z nią 🙂

Agnieszka Koper

Bardzo się cieszę, że trafiłam na Olę. Szukałam dobrego nauczyciela, który miał kontakt z “żywym” angielskim. Nie zawiodłam się. Jest prawdziwą profesjonalistką i ma świetne podejście do każdego. Nasze lekcje to przyjemność, bez stresu, w miłej atmosferze. Rozmawiamy o wszystkim, od casual talk do Business English, zależy na czym Ci zależy. Zdecydowanie polecam.

Milena Lewandowska

Audyt CV przeprowadzony przez Olę przyniósł mi najlepszy efekt o jakim kiedyś tylko marzyłam .Wybór mojego CV, zaproszenie na rozmowę i mam pracę 🙂 
Ola swoją wiedzę przekazuje bardzo rzeczowo w sposób czysty i zrozumiały. Profesjonalne podejście do każdego indywidualnie. Wielkie dzięki Ola, że dodałaś mi większej Pewności Siebie.
Elżbieta

Zdecydowałam się uczestniczyć w kursie Job Interview Success Pack w związku z koniecznością poszukiwania nowej pracy. W zasadzie w swoim życiu miałam tylko kilka job interviews i tak naprawdę szukałam inspiracji, wskazówek i porad jak dobrze wypaść podczas rozmowy. Na kurs trafiłam przez przypadek i absolutnie nie żałuję. Ola jest charyzmatyczną i bardzo pozytywną osobą. Informacje, które przekazuje są konkretne, adekwatne, pomocne i naprawdę warte wykorzystania. Rozmowa kwalifikacyjna to egzamin, dostając konkretne wskazówki jak się do niej przygotować, zwiększamy swoje szanse i przewagę nad innymi kandydatami. 

Magda Kowalik

Olu, dziękuję Ci bardzo za wsparcie i pomoc w ekspresowym przygotowaniu mnie do rozmowy kwalifikacyjnej. Przede wszystkim po naszych konsultacjach czułam się pewniej ze swoim angielskim i dzięki temu nie bałam się mówić (nawet robiąc błędy). I dostałam pracę, na której tak bardzo mi zależało. Masz w sobie mnóstwo pozytywnej energii, która inspiruje i motywuje do działania. Wykonujesz kawał dobrej roboty. 

Ania

Bardzo polecam Olę. Jest genialna w tym co robi. Pomaga w komunikacji w języku angielskim, ale co najważniejsze – profesjonalnie przygotuje Cię do rozmowy kwalifikacyjnej w języku angielskim. Wie jakie pytania zadać i na czym się skoncentrować, dzieli się również wartościowymi wskazówkami związanymi z pewnością siebie i prezentacją.

Rita

Bardzo Ci dziękuję za pomoc z moim CV, wygląda zupełnie inaczej, bardzo profesjonalnie. Poleciłam Cię już moim znajomym, bo naprawdę jestem bardzo zadowolona z Twojej pracy.

Anita Lipińska

Kurs Job Interview Success Pack jest bardzo wartościowy. Ola krok po kroku pokazuje jak zachować się na rozmowie kwalifikacyjnej, co mówić, żeby być dobrze odebranym, a czego lepiej unikać by się nie pogrążyć. Dużo cennych wskazówek odnośnie CV, linkedin, samej rozmowy. Pełen profesjonalizm, odpowiada na wszy

Magda Zarzycka

Na kurs Job Interview Success Pack zdecydowałam się ze względu na niepewną sytuację w mojej firmie i chciałam się przygotować do rozmów kwalifikacyjnych w języku angielskim. W kursie poszukiwałam motywacji do działania, świeżego spojrzenia na moje dokumenty aplikacyjne i portale zawodowe oraz odpowiedzi jak trafnie odpowiadać na pytania, które padają podczas rekrutacji. Od Oli dostajemy cenne materiały, wskazówki i rady, a przede wszystkim pozytywną energię. Do nagrań możemy wrócić zawsze kiedy tego potrzebujemy. Ola dodaje nam odwagi by śmiało mówić o swoich kompetencjach i osiągnięciach. Jestem pewna, że kiedy pójdę już na rozmowę rekrutacyjną będę doskonale przygotowana.  

Ania Gabryk

Jestem bardzo wdzięczna za dobre słowo, wsparcie I wskazówki, na czym należy się skupić przygotowując się do rozmowy kwalifikacyjnej pod konkretną pozycję. Pakiet, który otrzymałam od Ciebie, jest przygotowany profesjonalnie I zawiera wszystko co jest potrzebne, łącznie z przykładami, w języku polskim I angielskim, co jest bardzo pomocne w sytuacji kiedy nie ma się zbyt dużo czasu na przygotowanie. A teraz najważniejsze, Twoja postawa, optymizm, doświadczenie oraz indywidualne podejście dodaje wiary w chwilach słabości I zwątpienia. Powiem szczerze,  miałam duże wątpliwości po rozmowie, czy pokazałam się ze swojej najlepszej strony. Myślę że syndrom perfekcjonistki się we mnie uruchomił. Niemniej jednak, musiałam dobrze wypaść, ponieważ zaoferowano mi pozycję na którą kandydowałam 🙂 Polecam wszystkim z głębi serca usługi Oli. Wsparcie które otrzymałam od Oli było znaczącym elementem w procesie planowania i przygotowania się do interview, które co najważniejsze, zakończonego sukcesem! Can’t wait to start this new chapter! Bring it on!

Ewa Szczęsna

Polecam sesje z Olą, która w profesjonalny sposób podchodzi do swojej pracy. Jest ciepłą, pomocną osobą, która umie słuchać i ukierunkuje Cię na zdobycie celu.

Katarzyna Szyk

Kurs Job Interview Success Pack jest konkretny, ciekawy, z życiowymi przykładami. Uzmysłowił mi, że moje CV jednak nie jest dopracowane. Pytania do rozmowy kwalifikacyjnej – niby proste, ale wymaga przygotowania i uzmysłowienia sobie jak należy to zrobić. I świetnie, że podkreślasz, że poczucie własnej wartości jest super ważne. 

Kasia Sowa