Coaching Kariery

Czy jesteś w trakcie wyboru/zmiany ścieżki kariery i nie wiesz od czego zacząć?

 

  • czy jesteś w trakcie wyboru lub zmiany ścieżki zawodowej?
  • czy chcesz poznać swoje silne strony, które będziesz mógł wykorzystać na gruncie zawodowym? 
  • czy chcesz dowiedzieć się jak wybrać zawód/pracę/stanowisko, które zapewni Ci satysfakcję i rozwój zawodowy?
  • czy chcesz wzmocnić swoją motywację do zmiany pracy czy zawodu?

 

Świetnie. Jesteś w dobrym miejscu.

Jestem coachem pewności siebie i kariery. Ostatnie 15 lat spędziłam w Polsce, Irlandii i Wielkiej Brytanii, gdzie pracowałam na kierowniczych stanowiskach i byłam odpowiedzialna za procesy rekrutacyjne w wielu branżach. Stąd wiem na co rekruterzy zwracają największą uwagę i co się liczy na rynku pracy.

 

Co to jest Coaching Kariery i jakie daje korzyści?

Coaching kariery to wsparcie w wyborze właściwej drogi zawodowej na starcie oraz w trakcie życia zawodowego . Praca z coachem kariery pomaga zarówno w planowaniu zmiany, jak również przechodzenia przez proces zmiany i rozwoju bezboleśnie. Coach pomaga wydobyć Twój potencjał, umiejętności, kompetencje, predyspozycje zawodowe, które następnie możesz wykorzystać w osiąganiu celów zawodowych i nie tylko.

W trakcie sesji skupiamy się na:

  • wglądzie w Twój obszar wartości, tym co jest dla Ciebie ważne
  • wyznaczeniu Twoich silnych stron, tym w czym jesteś dobry/a
  • odkryciu Twoich pasji, tego co uwielbiasz robić
  • diagnozie predyspozycji zawodowych i właściwym planowaniu rozwoju zawodowego
  • ustaleniu nowych celów zawodowych
  • planowaniu zmiany pracy / ścieżki kariery i w świadomym zarządzaniu karierą zawodową

 

Inwestycja:

6 x 60 min sesji 1:1 – 3000zł 

12 x 60 min sesji 1:1 – 5500zł

* Coaching kariery odbywa się za pomocą aplikacji. Skontaktuj się ze mną i umówimy się na krótką rozmowę wstępną. 

 

 

Dostałam pracę, którą tak bardzo chciałam zdobyć! W moim przypadku był to cały proces – zmiany sposobu myślenia, budowania wiary we własne siły oraz przełamania wątpliwości, które mnie powstrzymały przed podjęciem decyzji o zmianie pracy. Kiedy teraz porównuję w jakim miejscu byłam rok temu, jestem baaardzo szczęśliwa i wdzięczna, że miałam szansę współpracować z Tobą. Ponieważ jestem pewna, że gdybym nie wzięła w tym udziału nie byłabym tu gdzie teraz jestem… Bardzo Ci za wszystko dziękuję! 

Martyna Zakrzewska

Opanowało mnie uczucie kompletnego zagubienia, niedowierzania, przerażenia, gdy po 17 latach pracy w firmie moje stanowisko zostało zlikwidowane. Od czego zacząć poszukiwanie pracy?, jak przygotować dokumenty?, jakiej pracy szukać?, jakiej firmy?, w jakiej branży?,  jak wygląda teraz rekrutacja?, etc. pytania pojawiały się jak grzyby po deszczu. Z pomocą przyszła Ola, otrzymałam wiele wskazówek nie tylko ściśle związanych z procesem rekrutacji np. jak się przygotować do rozmów, ale przede wszystkim jak poradzić sobie z emocjami, jak odbudować pewność siebie, jak pokazać innym to co we mnie najlepsze. Czasem tzw. oczywiste oczywistości muszą  wybrzmieć i na nie zwróciłaś moją uwagę. Wczoraj dostałam propozycję pracy, mega uczucie i mega emocje. Czapki z głów Olu za podejście do zmiany pracy, za poszukiwanie korzystniejszych rozwiązań, za  poszukiwanie tego co chcę robić. Zabrałaś mnie w fantastyczną podróż, za którą bardzo dziękuję:-)

Monika

Magia działa !!! Praca z afirmacjami oraz trening umysłu, by nie przeszkadzać samej sobie doprowadziły mnie do punktu, w którym marzenia zamieniają się w rzeczywistość. W ciągu zaledwie kilku miesięcy dostałam feedback od Universe z szansą na zmianę mojej obecnej pracy… i jedyne co musiałam zrobić to powiedzieć TAK!!! Czuję się szczęśliwa, spełniona i zmotywowana. Dziękuję Alex bo mój sukces jest Twoim sukcesem !!! Bez Twojej wiedzy i zaangażowania nie byłabym osobą, którą jestem teraz. 

Emilia Rebzda

Podczas naszych wspólnych 6 tygodni bardzo wiele dowiedziałam się o samej sobie. Nauczyłam się rozpoznawać swoje potrzeby oraz zrozumiałam, że są one tak samo ważne jak potrzeby innych. Nie można być szczęśliwym uszczęśliwiając innych, równocześnie postępując wbrew sobie. Trzeba nauczyć się wsłuchiwać w glos swojej duszy czy tez intuicji (nieważne jak to nazwiemy) i podążać za tym głosem, bo on wie co jest dla nas najlepsze. Po raz pierwszy w życiu zaczęłam akceptować siebie, taką jaka jestem i radzić sobie z samodzielnym podejmowaniem decyzji. Bardzo polecam współpracę z Alex, gdyż praca z nią przynosi efekty. 

Celina Czechowicz

Dostałam pracę w firmie, o której marzyłam od początku studiów. A zaczynałam nie wierząc w siebie i bałam się nawet wysłać swojego CV. Po każdej naszej sesji czułam, że wszystko jest w moim zasięgu. Ola pomogła mi w najtrudniejszych momentach – przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w języku angielskim, dała coaching, słowa wsparcia. Myślę, że nie byłoby to możliwe bez jej wiedzy, energii i pozytywnego nastawienia do każdej sytuacji. Dzięki niej uwierzyłam, że moje cele i marzenia można osiągnąć. Jest właściwą osobą we właściwym miejscu i cieszę się, że ją spotkałam. 

 

Magdalena Motyka

Zobacz Też