Dla ambitnych profesjonalistów, gotowych TERAZ zmienić swoje życie zawodowe!


Główne wyzwania, dlaczego ambitni profesjonaliści, tacy jak TY, nie zmieniają pracy:

 • chcesz awansować, ale  od dłuższego czasu szef Cię zbywa słowami: porozmawiamy w przyszłym miesiącu
 • po latach chcesz lub musisz zmienić pracę, ale zupełnie nie znasz zasad panujących obecnie na rynku pracy 
 • myślisz, że musisz spełniać 100% wymagań na dane stanowisko, by w ogóle móc wysłać CV
 • może wysyłasz CV, ale bez odzewu, telefon milczy, a Ty coraz bardziej tracisz nadzieję
 • boisz się aplikować o pracę z wymaganym angielskim, bo nie czujesz się wystarczająco dobry 
 • mimo że spełniasz wszystkie wymagania wymienione w ogłoszeniu, na samą myśl o rozmowie kwalifikacyjnej dostajesz białej gorączki
 • nie rozumiesz dlaczego rozmowy kwalifikacyjne w Polsce są częściowo lub całkowicie po angielsku i nie wiesz jak je przejść z sukcesem
 • obawiasz się, że stres weźmie górę, zapomnisz co masz powiedzieć i zaczniesz dukać bez sensu
 • nie wiesz jak odpowiadać na pytania podczas rozmowy - o swoje słabe strony, czy też upiorne "Proszę nam powiedzieć coś o sobie" 
 • byłeś na kilku rozmowach, poszło całkiem dobrze, ale jednak zdecydowali się zatrudnić kogoś innego, co jest nie tak?
 • masz wrażenie, że inni mają większe doświadczenie, wyższe kwalifikacje, lepszy angielski, są bardziej pewni siebie i ogólnie lepiej wypadają, więc może czas się poddać?

Jednak tak naprawdę wcale nie chcesz się poddać.

Chcesz lepiej zarabiać, rozwijać się i z czerpać satysfakcję z wykonywanej pracy.

Wspólnie możemy pokonać te przeszkody w drodze do wymarzonej kariery!

Chcesz poznać Tajniki jak SKUTECZNIE PRZEJŚĆ PROCES REKRUTACJI po POLSKU (lub in ENGLISH) by dostać wymarzoną pracę?


Profesjonaliści, którzy chcą awansować lub zdobyć świetną pracę, trafiają do mnie, bo albo w ogóle nie dostają zaproszenia na rozmowę kwalifikacyjną (wysyłają CV jak grochem o ścianę), albo nie umieją skutecznie przejść rozmowy kwalifikacyjnej po polsku, czy in English, i kończy się kurtuazyjnym mailem "Przykro nam, ale tym razem decydowaliśmy się zatrudnić kogoś innego...

Nie rozumieją co jest grane?? Niejednokrotnie są to bardzo wykwalifikowani profesjonaliści, świetni fachowcy z doświadczeniem, którzy "przecież powinni" przejść job interview z łatwością. Wygooglowali sobie pytania padające podczas job interview w necie, pobrali wszystkie darmowe poradniki jak dobrze wypaść, nawet mieli rozmowę z native speakerem in English, a mimo to klapa...


Dlaczego tak się dzieje, dlaczego powyższe rzeczy nie gwarantują "Dostałem pracę!"?


Kiedy po raz kolejny spotyka ich rozczarowanie, zaczynają kwestionować wszystkie swoje kompetencje i umiejętności, rozważają poddanie się. Ale tkwienie w pracy, w której jest im źle, nie czują się doceniani, zarabiają poniżej swoich możliwości, w poniedziałkowy poranek dostają depresji - temu wszystkiemu mówię stanowcze nie. Nie zgadzamy się na to.


Jestem dla nich po to, by pokazać im sprawdzoną !! drogę do awansu i pracy, na której im zależy i na którą zasługują. O ich efektach przeczytasz poniżej, ale najpierw wyobraź sobie, że Ty też masz już swoją pracę marzeń. Wyobraź sobie o ile więcej stabilizacji, wolności i satysfakcji dzięki temu zyskujesz.


Nagle okazuje się, że pieniądze przestają być dla Ciebie problemem - stać Cię na wymarzone wakacje, dom za miastem, jesteś w stanie zabezpieczyć przyszłość rodziny. 

Nagle okazuje się, że nie popadasz w przygnębiający nastrój w każdy poniedziałkowy poranek - bo uwielbiasz swoją pracę, uczysz się, rozwijasz, świetnie zarabiasz i spędzasz swój dzień w przyjaznej atmosferze z wartościowymi ludźmi, również w międzynarodowym środowisku. Czujesz się on top of the world. Tak, to jest możliwe i to się dzieje każdego dnia. 


To tylko przykłady, bo Ty sam doskonale wiesz, jakie są Twoje cele i jak dużo możliwości dają Ci dobre zarobki i praca dająca spełnienie. 

Brzmi zbyt pięknie? Wydaje się to nierealne?

Nazywam siebie tzw. "korpo-ludem", całe życie pracowałam w dużych, międzynarodowych korporacjach, liderach w branży, m.in. Coca Cola i "wydawało mi się", że wszystko wiem o procesie rekrutacji. Kiedy chciałam zmienić pracę w pandemii, okazało się, że rynek pracy wygląda inaczej, inne są wymagania co do dokumentów aplikacyjnych i  rozmowy kwalifikacyjnej, o których nie miałam bladego pojęcia. Dostałam od Ciebie wszystko skrojone na miare dla mnie, świetne CV, po którym telefon sie rozdzwonił, super materiały kursowe - wszystko w jednym miejscu i spersonalizowane przygotowanie pod job interview, w efekcie czego dostałam super pracę, z zarobkami ponad 20% więcej miesięcznie. 

Inwestycja w Twój pakiet zwróciła mi się w pierwszym miesiącu z nawiązką.

(Zobacz video z Agnieszką na samym dole strony)


Agnieszka Zyśk-Pożoga

Skorzystałem z kursu dość intensywnie i skutecznie, bo bardzo szybko dostałem pracę. Zarabiam kilka tysięcy złotych więcej. Uważam, że masz najlepszą ofertę na rynku jeśli chodzi o przygotowanie do procesu rekrutacji w języku angielskim. Inwestycja w kurs to "pikuś" w porównaniu z wartością (wiedzą, doświadczeniem, narzędziami) jaką dostajesz i jakie możliwości się przed Tobą otwierają. 


Marcin Wcisło 


Ty również możesz dostać pracę, o której marzysz i na którą zasługujesz?

ALE... Jest Jeden Warunek!


DO PROCESU REKRUTACJI MUSISZ SIĘ ODPOWIEDNIO PRZYGOTOWAĆ!

To, że tutaj jesteś mówi mi, że jesteś ambitnym profesjonalistą, który chce awansować lub zdobyć nową, świetną pracę. Nie godzisz się na byle co. I wiesz co - zasługujesz na to. WŁAŚNIE TAK !!!


Powiem Ci więcej - Pracodawcom i Rektuterom zależy na tym, by jak najszybciej znaleźli idealnego kandydata. TWOIM ZADANIEM jest ich przekonać, że to właśnie TY jesteś tą osobą.  


Żeby zabłysnąć podczas procesu rekrutacji i rozmowy kwalifikacyjnej (po polsku, czy in English)  musisz zdobyć kompetencje w 4 kategoriach (pewnie nikt Ci w życiu tego nie powiedział, prawda?): 

Merytorycznie - co, jak, kiedy i dlaczego mówić, a czego nie mówić 

Językowo - z użyciem profesjonalnego słownictwa pod job interview in English 

Sprzedażowo - wiedzieć jak się sprzedać jako najlepszy kandydat na to stanowisko

Prezentacyjnie - jak się zaprezentować z efektem WOW, by to właśnie Ciebie chcieli zatrudnić


I właśnie tego wszystkiego nauczysz się w kursie online:

FORMUŁA ZDOBYCIA

WYMARZONEJ PRACY

Gdyby wszyscy nasi kandydaci przygotowywali się z Tobą do rozmowy kwalifikacyjnej 

to nasza praca byłaby o wiele łatwiejsza. Pozwoliłoby to zarówno kandydatom jak i nam zaoszczędzić mnóstwo czasu, pieniędzy i frustracji. 

JOANNA (HR / RECRUITMENT MANAGER)"

Przez lata pracowałam w branży księgowości, jako biegły rewident. Obcenie pracuję z księgowymi, pomagam im podnosić kwalifikacje zawodowe, ale zauważyłam, że same kwalifikacje nie wystarczą, by zabłysnąć na rozmowie kwalifikacyjnej i dostać pracę. Dzięki szkoleniom z Olą moi kursanci przeszli prawdziwą przemianę - od osób, które bały się wysłać CV do pójścia na rozmowę bez obaw, bo byli świetnie przygotowani. Dostają prace na wyższych stanowiskach i z zarobkami o kilka tysięcy więcej niż początkowo zakładaliSystem Oli działa i widzę to na każdym kroku. 


Karolina Kaszubowska / Biegły Rewident 


OFERTA WYGASA ZA:

00
DNI
:
 
00
GODZINY
:
 
00
MINUTY
:
 
00
SEKUNDY

You missed out!

Mam dla Ciebie rozwiązanie! 

Kompleksowy Kurs Online: 

FORMUŁA ZDOBYCIA WYMARZONEJ PRACY


To wyjątkowe szkolenie oparte na moich autorskich metodach, które przeprowadzi Cię przez cały proces rekrutacji po polsku i/lub in English krok po kroku. 

5 Modułów: Podstawy/Principles - Złote zasady, Przygotowanie/Preparation - Mapa sukcesu, Praktyka/Practice - Job interview in English w pigułce, Pewność siebie/Perception - Pewność siebie, Prezentacja/Presentation - Formuła kandydata zwycięzcy, plus Bonus Moduł: Puzzle - Sekrety rekruterów od kulis. 

Nieważne w jakiej branży, czy na jakim stanowisku szukasz pracy. 

Kurs przygotowałam w taki sposób, aby każdy, niezależnie od zawodu, wykształcenia czy doświadczenia mógł świetnie przygotować się do rozmowy o pracę w języku polskim lub/i angielskim 

To jest COMBO PAKIET w jednym miejscu: Wiedza HR + Słownictwo pod Job interview in English, Coaching Pewności Siebie i Umiejętność Prezentacji Siebie w taki sposób, by potencjalny pracodawca powiedział: "TAK, od kiedy może Pani/Pan zacząć?"

W Kursie znajdziesz ponad 8 godzin nagrań video w 6 modułach plus specjalne bonusy (łącznie ponad 15 godzin nagrań), czyli, jeśli chcesz, nawet w jeden dzień możesz profesjonalnie przygotować się do całego procesu.

To bardzo ważne byś znał cały proces PO KOLEI od A do Z. Jeśli go wdrożysz zgodnie z moimi instrukcjami - Twój proces rekrutacji i rozmowa kwalifikacyjna pójdą wyśmienicie i zakończą się ofertą pracy. 


Profesjonalne przygotowanie do procesu rekrutacji by dostać pracę.

Opanuj 5 kluczowych umiejętności według Formuły 5P:

Zobacz co dokładnie znajdziesz w środku:

MODUŁ 1: PODSTAWY /PRINCIPLES

Poznasz złote ZASADY procesu rekrutacji, dzięki którym zostawisz konkurencję w tyle. Od początku zaprogramujesz się na sukces. 

MODUŁ 2: PRZYGOTOWANIE / PREPARATION 

Perfekcyjnie PRZYGOTUJESZ się do rozmowy kwalifikacyjnej w języku angielskim (i polskim) tak by wywołać efekt WOW przed potencjalnym pracodawcą

MODUŁ 3: PRAKTYKA /PRACTICE

PRZEĆWICZYSZ odpowiedzi na ponad 20 pytań w języku angielskim i polskim. Dostaniesz gotowe słownictwo pod job interview in English, dowiesz się co mówić, a czego nie, oraz jakie pytania zadać pracodawcy, dzięki czemu przestaniesz błądzić jak dziecko we mgle

MODUŁ 4: PEWNOŚĆ SIEBIE / PERCEPTION

Dowiesz się jak uwierzyć w siebie i jak zwiększyć PEWNOŚĆ SIEBIE by pokazać się jako najlepsza osoba na dane stanowisko 

MODUŁ 5: PREZENTACJA / PRESENTATION

Odkryjesz jak ZAPREZENTOWAĆ  się w sposób "sprzedażowy" by zaimponować pracodawcy. Co oznacza, że... dostaniesz tę pracę

BONUS MODUŁ: pUZLE / PUZZLES

Poznasz SEKRETY rekruterów, to o czym się nie mówi, a co robi wielką różnicę

WARTOŚĆ KURSU: 1997 zł

(6 Modułów + Workbooki w formie pdf do wypełnienia)

Ten kurs oszczędza CZAS I PIENIĄDZE, WSZYSTKO jest w JEDNYM MIEJSCU, NARZĘDZIA jak zdobyć wymarzoną pracę są PODANE NA TACY! 

Pytanie kluczowe - Jak długo zajmuje zdobycie dream job?

Działając po swojemu - ROK. 

Z wykorzystaniem Sprawdzonej Formuły - kilka tygodni. 

"

Jeśli zastanawiasz się czy warto zainwestować w kurs, to Ci powiem, że WARTO. Przez ostatnie 3 miesiące chodziłam na rozmowy kwalifikacyjne, bez skutku. Kupiłam kurs Oli i W CIĄGU TYGODNIA dostałam pracę. Dostałam tak ogromną dawkę motywacji, wiedzy i narzędzi, a także nabrałam mega pewności siebie. Dowiedziałam się co mówić i jak mówić, by przyszły pracodawca chciał mnie zatrudnić. To działa. Przestań tracić czas i pieniądze, tutaj masz wszystko w jednym miejscu. Korzystaj, bo warto walczyć o siebie. (Zobacz video z Magdą na samym dole strony)


Magdalena Kominek


Kurs Oli to były najlepiej zainwestowane w siebie pieniądze. Wszystko podane na tacy. Poznałam wiele odpowiedzi, które do tej pory mi umykały. Zyskałam pewność siebie i świetne przygotowanie. Jakie było moje zdziwienie na rozmowie w korporacji jak się okazało, że wszystko było dokładnie tak jak w kursie. Dokładnie krok po kroku. 

Jeżeli ktoś się jeszcze zastanawia, to naprawdę warto.


Magdalena Jarecka

Dołącz TERAZ i zgarnij aż 6 EXTRA BONUSÓW 

dzięki którym łatwiej i szybciej zdobędziesz pracę

1

BONUS #1 (o wartości 197 zł) 

SZKOLENIE CV - jak stworzyć skuteczne CV, które wywoła efekt WOW, wyróżni Cię na tle konkurencji i zapewni Ci zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną. To jest klucz otwierający pierwsze drzwi. 

2

BONUS #2 (o wartości 197 zł) 

SZKOLENIE LINKEDIN - jak stworzyć znakomity profil na linkedin, by to do Ciebie napływały oferty pracy. W dzisiejszych czasach to jest THE MUST.

3

BONUS #3 (o wartości 300 zł) 

ZAMKNIĘTA GRUPA WSPARCIA NA FACEBOOKU - z bezpośrednim wsparciem Aleksandry Grzybek, gdzie możesz zadawać pytania, więc nie jesteś pozostawiony sam sobie.

4

BONUS #4 (o wartości 97 zł) 

NOWOŚĆ !!! AFIRMACJE NA SUKCES ZAWODOWY - nagranie audio zestawu afirmacji nastawionych na sukces w życiu zawodowym - zdobycie pracy marzeń, świetnych zarobków, rozwoju kariery, poczucia spełnienia i satysfakcji. To jest GOLD !!! by zmienić program w głowie z "nie mogę, nie uda się" na "właśnie dlatego mogę' 

5

BONUS #5 (o wartości 197 zł) 

MASTERCLASS UMYSŁ SUKCESU - top trening jak zaprogramować swój umysł na sukces, by osiągnąć wszystko na czym Ci zależy. Ten trening to sztos, po nim już nic nie będzie takie samo. 

6

BONUS #6 (o wartości 297 zł) 

PAKIET SZKOLEŃ Z EKSPERTAMI REKRUTACJI - w tym z Grupy Pracuj.pl (dowiesz się m.in jak Pracuj.pl przesiewa CV), międzynarodowym rekruterem, specjalistą od wystąpień publicznych.

A W PAKIECIE VIP DODATKOWO:

7

* PAKIET VIP (o wartości 297 zł) 

AUDYT TWOJEGO CV - spersonalizowany, profesjonaly feedback co do Twojego CV - co zmienić, poprawić, usunąć, by CV wywołało efekt WOW i dało Ci zaproszenie na job interview.

8

TYLKO PAKIET VIP (o wartości 1000 zł) 

KONSULTACJA 1:1 Z ALEKSANDRĄ GRZYBEK (2 x 45 min) - najbardziej spersonalizowane spotkanie przygotowujące Cię pod konkretne job interview - omówienie wszystkich pytań w 4 aspektach plus coaching and mentoring. Robimy symulację rozmowy 1:1, szlifujemy na tip top. To spotkanie jest nagrywane, dostajesz to nagranie, więc możesz do niego wracąć by osiągnąć poziom mistrzowski. 

Ale to nie wszystko

Dostajesz dostęp do WSZYSTKICH AKTUALIZACJI. Wszelkie aktualizacje kursu, dodatkowe bonusy, czy nowe szkolenia, które będą dodawane do kursu - będą też od razu aktualizowane na Twoim koncie - będziesz mieć dostęp do wszystkiego bezterminowo i na bieżąco. 

STANDARD

(wartość 3282 PLN)

Self-study 


PLN

997


(lub 2x 527zł)

 • Kurs 6 Modułów
 • Trening CV
 • Trening Linkedin
 • Afirmacje Na Sukces Zawodowy
 • Zamknięta Facebook Grupa
 • Masterclass: Umysł Sukcesu
 • Pakiet Szkoleń z Ekspertami
 • Audyt Twojego CV
 • 2 x Konsultacja 1:1 z Aleksandrą Grzybek
vip

(wartość 4976 PLN)

*TYLKO 5 MIEJSC

PLN

1997


(lub 2x 1047zł)

 • Kurs 6 Modułów
 • Trening CV
 • Trening Linkedin
 • Zamknięta Facebook Grupa
 • Afirmacje Na Sukces Zawodowy
 • Masterclass: Umysł Sukcesu
 • Pakiet Szkoleń z Ekspertami
 • Audyt Twojego CV
 • 2 x Konsultacja 1:1 z Aleksandrą Grzybek 
basic

$

49.99

/yr

Simple, fast and effective flexible move

 • Working time 24/7 all days
 • Free Tea & Coffee
 • Max 15 team members
 • Superfast wifi
 • Free Kitchen
private

$

99.99

/yr

Simple, fast and effective flexible move

 • Working time 24/7 all days
 • Free Tea & Coffee
 • Max 15 team members
 • Superfast wifi
 • Free Kitchen

OFERTA WYGASA ZA:

00
DNI
:
 
00
GODZINY
:
 
00
MINUTY
:
 
00
SEKUNDY

You missed out!

"

Wszystkim  tym, którzy się wahają - dziś wysłuchałam 1.5 godzinnego nagrania Alex, traktującego o najpopularniejszych pytaniach padających podczas job interview - każde z nich jest szczegółowo omówione, a wskazówki jak powinna wyglądać odpowiedź dosłownie podane na tacy.  


Marta Horosz


Zarejestruj się teraz aby:

Otrzymać natychmiastowy dostęp

Dostęp do kursu otrzymasz od razu po złożeniu zamówienia - tylko teraz w super cenie!

Oglądać z dowolnego miejsca bez limitu

Kurs możesz oglądać na dowolnym urządzeniu, potrzebujesz jedynie internetu

Oszczędzić CZAS i PIENIĄDZE

Ogromna dawka wiedzy, strategii i narzędzi w jednym miejscu , dzięki którym zdeklasujesz konkurencję 

Nauczyć się i wdrożyć

Dowiesz się jak najszybciej się przygotować w 4 kluczowych aspektach, by zdobyć wymarzoną pracę 

W pandemii zostałam na lodzie. Pomogłaś mi uwierzyć, że nie jest ze mną tak źle jak myślałam i że mogę aplikowac o pracę gdzie wymagany jest angielski... Bałam się linkedin, bo go nie znałam, ale okazało się, że wystarczy sięgnąć po odpowiednie narzędzia. I podczas gdy gro ludzi z branży gastronomicznej wciąż szukało pracy, ja dostałam świetną pracę w marketingu, z zarobkami o kilka tysięcy więcej i jestem w stałym kontakcie z klientami zagranicznymi. (Zobacz video z Anią na samym dole strony)


Anna Bat-UlziiAutorka Kursu - Aleksandra Grzybek

Ekspert pewności siebie, confidence & career coach, host podcastu Confidence Rockstar.

Ponad 10 lat spędziłam w Irlandii i Wielkiej Brytanii, gdzie pracowałam na kierowniczych stanowiskach oraz założyłam własny biznes w języku angielskim.  Byłam odpowiedzialna za procesy rekrutacji w wielu branżach w Polsce i za granicą, stąd wiem na co rekruterzy zwracają największą uwagę i co się liczy na rynku pracy. 

Pomagam ambitnym profesjonalistom  sprawnie przejść przez proces rekrutacji w języku polskim i angielskim na wysokim poziomie, oszczędzając miesięcy frustracji. Dzięki temu zdobywają oni przewagę nad konkurencją, awansują, zarabiają więcej oraz dostają pracę, o której marzyli i na którą zasługują. 

Poznaj więcej opinii o Kursie 

Różne branże, korporacje, mniejsze firmy, w Polsce i za granicą 

 Warto aplikować gdzie nie spełnia się 100% wymagań, trzeba tylko wiedziec jak 

Dostałam pracę!!! Dzięki kursowi zrozumiałam, że warto także aplikować na stanowiska w których nie spełnia się wszystkich wymagań, trzeba tylko wiedzieć jak. Kurs przygotowany jest bardzo profesjonalnie poparty wiedzą z doświadczeń zawodowych. Ola udziela cennych rad, które umożliwiają poznanie trików rekrutacyjnych oraz wychwytuje i eliminuje błędy mające duże znaczenie podczas całego procesu rekrutacyjnego. Bardzo polecam kurs.

Ula

 Dostałam tę pracę!
pomogłaś mi przede wszystkim uwierzyć
w siebie 

Dostałam tę pracę  !!! Bardzo dodałaś mi pewności siebie, wyłapałaś pełno błędów które robiłam, pomogłaś mi ułożyć sensowne odpowiedzi, ale najważniejsze to uwierzyć w samą siebie ( !!!)  Przecież po dziesiątkach rozmów które miałam przez ostatnie 2 miesiące i ciągłych odmowach zaczęłam już sama siebie sabotować i wątpić coraz bardziej we wszystkie swoje umiejętności. Jednak ostatnie interview poszło znakomicie.

Ula Szela

TEN KURS  MOTYWUJE DO PRACY I SPRAWIA, ŻE SAMOOCENA WZRASTA WE WSZYSTKICH SFERACH ŻYCIA

Bardzo wysoko oceniam poziom merytoryczny kursu. Bezcenne są wszystkie wskazówki i uwagi poparte doświadczeniem zawodowym i wiedzą praktyczną. Ten kurs bardzo motywuje do pracy i sprawia, że nasza samoocena wzrasta 100 % we wszystkich sferach życia, a niemożliwe w jednej chwili staje się możliwe. Uczestniczyłam w kilku kursach, ale ten podoba mi się najbardziej i polecam go bardzo każdemu. 

Dorota Polikowska

Napisałam nowe CV i  telefon w końcu zaczął dzwonić

W okresie maj-grudzień miałam zaledwie 2 rozmowy o pracę. W ramach postanowień noworocznych zakupiłam u Oli pakiet VIP –> pełen wskazówek, przydatnych informacji i motywacji. Zaczęłam od początku, Napisałam nowe CV z pomocą Oli i zadziała się magia, telefon w końcu zaczął dzwonić. Ola przygotowała mnie do rozmowy w sposób rzetelny i profesjonalny. Podniosła moją pewność siebie. Dostałam pracę w korporacji międzynarodowej!

Agnieszka Kubiak

Dałaś mi tyle pewności siebie ile nie kiałam przez 10 lat, w 3 tygodnie dostałam pracę

Kupiłam kurs podczas webinaru, od razu zaczęłam słuchać i wdrażać, czasem uczyłam się nawet do 2.00 w nocy. Bardzo opłacało się w to zainwestować, dałaś mi tyle pewności siebie jakiej nie miałam przez 10 lat.  Najważniejsze to to, że w końcu zaczęłam składać CV, napisane tak jak podpowiadałaś. W środę miałam interview, a w czwartek napisali, że dostałam tę pracę! Jestem w szoku bo przez ostatnie kilka lat w ogóle nie wierzyłam w siebie, a w ciągu niecałych 3 tygodni dostałam pracę.

Sylwia Cieślak

Myślałam,  że wiem wszystko, okazało się jednak, że wcale tak dobrze przygotowana nie jestem 

pierwszym momencie pomyślałam, że to nie dla mnie, przecież wiem wszystko, tyle lat w korporacjach, na kierowniczych stanowiskach. Moduł 1 i … taaa, okazało się, że wcale tak dobrze przygotowana to ja nie jestem. Proces rekrutacyjny to sprzedaż, w której głównym produktem, a zarazem szefem tego procesu jestem JA. Ola jak nikt inny, potrafi w mega pozytywny i energetyczny sposób przejść go ze mną. Daje cenne wskazówki, wyłapuje błędy i najważniejsze – dodaje pewności siebie. Dostałam pracę!

Kaśka Grzesińska 

Jeśli jesteś absolwentem, szukasz pierwszej, lub kolejnej pracy w korporacji, zobacz te wypowiedzi:

Dostałam pracę w firmie, o której marzyłam od początku studiów. 

A zaczynałam nie wierząc w siebie i bałam się nawet wysłać swojego CV.  Pomogłaś mi przejść cały proces rekrutacji w języku angielskim i pracuję całkowicie po angielsku. Dzięki Tobie uwierzyłam, że moje cele i marzenia można osiągnąć. 

(Zobacz video z Magdą na samym dole strony)


Magda Motyka

Brałam udział w pierwszej edycji Twojego kursu i dostałam pracę, na której tak mi zależało. W moim przypadku był to cały proces - zmiany sposobu myślenia, budowania wiary we własne siły oraz przełamania wątpliwości, które mnie powstrzymały. Kiedy teraz porównuję w jakim miejscu byłam rok temu, jestem bardzo szczęśliwa i wdzięczna, że miałam szansę współpracować z Tobą. Ponieważ jestem pewna, że gdybym nie wzięła w tym udziału nie byłabym tu gdzie teraz jestem.


Martyna Zakrzewska

"

Dostałam pracę, która jest spełnieniem moich marzeń. Co ciekawe – moja rozmowa kwalifikacyjna odbyła się po niemiecku, a nasze przygotowanie po polsku i in English, co tylko utwierdziło mnie w przekonaniu, że sukces na rozmowie nie polega na recytowaniu z góry zdefiniowanych zwrotów, ale poznaniu systemu, który DZIAŁA. Ola pomogła mi zmienić sposób myślenia z “nie mogę” na “właśnie dlatego mogę”. 


Joanna Buksak

Przypadkowe działanie to przypadkowe rezultaty.

Czas na Profesjonalne Podejście.

Ten Kurs oszczędza CZAS I PIENIĄDZE.

Wszystkie NARZĘDZIA i STRATEGIE są w JEDNYM miejscu dosłownie PODANE NA TACY.  

 

Zainwestuj w Swój Sukces!

 Dołącz do grona osób, które już zdobyły swoją wymarzoną pracę!

OFERTA WYGASA ZA:

00
DNI
:
 
00
GODZINY
:
 
00
MINUTY
:
 
00
SEKUNDY

You missed out!

"

Moje CV jest fenomenalne, nawet nie wiem jakich słów użyć by wyrazić jak bardzo jestem pod wrażeniem. W pierwszym tygodniu dostałam zaproszenia na 3 rozmowy kwalifikacyjne. Dziękuję, że potrafiłaś wydobyć ze mnie to, z czego nawet nie zdawałam sobie sprawy.


Danuta Wróbel 


Mam pracę!!! Bardzo dziękuję za wszystkie rady! Dzięki kursowi Job Interview Success Pack 

 i naszym sesjom poczułam się pewniej, wszystko miałam dobrze ułożone w głowie 

i zrobiłam ogromne wrażenie podczas rozmowy kwalifikacyjnej. 

To była moja pierwsza i ostatnia rekrutacja :))) 

Aleksandra Kaczmarek

Posłuchaj opinii bezpośrednio od moich klientów:

Najczęściej zadawane pytania:

Czym ten kurs różni się od innych na rynku

Chcę dołączyć, ale nie mam w tej chwili funduszy na kurs

KIEDY, w jakiej formie I NA JAK DŁUGO dostanę dostęp do kursu

W jakim języku jest kurs

Ile Czasu zajmuje cały kurs

czy mam gwarancję, że po kursie dostanę pracę i jak długo to zajmie

czy ten kurs odpowiada na to czego szukają osoby prowadzące proces rekrutacji

CZY MUSZĘ JUŻ MIEĆ UMÓWIONĄ ROZMOWĘ KWALIFIKACYJNĄ BY DOŁĄCZYĆ DO KURSU

Czy można zapłacić Przelewem bankowym

Czy mogę ZAPŁACIĆ W RATACH

Czy mogę otrzymać fakturę

Masz dodatkowe pytania - napisz do mnie:

Copyright © 2024. Alex Grzybek.