Dokumenty Aplikacyjne

Chcesz stworzyć SKUTECZNE dokumenty aplikacyjne, które dadzą Ci zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną?

 

  • czy Twoje CV sprawia, że telefon z nowymi ofertami pracy dzwoni nieustannie?
  • czy też może jest absolutny brak odzewu na Twoje dokumenty aplikacyjne?
  • czy chcesz stworzyć CV i/lub List Motywacyjny, który wyróżni Cię na tle konkurencji?
  • czy chcesz by Twoje dokumenty aplikacyjne dały Ci zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną?

 

Świetnie. Jesteś w dobrym miejscu.

Jestem coachem pewności siebie i kariery. Ostatnie 15 lat spędziłam w Polsce, Irlandii i Wielkiej Brytanii, gdzie pracowałam na kierowniczych stanowiskach i byłam odpowiedzialna za procesy rekrutacyjne w wielu branżach. Stąd wiem na co rekruterzy zwracają największą uwagę i co się liczny na rynku pracy.

Jakie jest główne zadanie Twojego CV? Zapewnić Ci zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną.

Jeśli wysyłasz mnóstwo CV, a Twój telefon milczy, a w skrzynce mailowej jest pusto – to mamy problem. Trzeba zadbać o to, by Twoje CV wyróżniało się na tle konkurencji i przyciągało uwagę rekrutera lub potencjalnego pracodawcy.

Pomogę sprawić by Twoje CV i list motywacyjny wyglądały imponująco, a także dały Ci zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną.

Dokumenty przygotowuję zarówno w języku polskim jak i angielskim.

Inwestycja:

CV w języku polskim – od 300 zł                     

CV w języku angielskim – od 400 zł

* Wszystkie dokumenty wyceniam indywidualnie w zależności od języka, branży, doświadczenia zawodowego, kształtu obecnego CV oraz terminu realizacji. Wyślij mi swoje CV wraz z przykładowymi ofertami pracy/branżą/stanowiskiem na maila, a ja wyślę Ci wycenę. 

 

 

Zobacz Też

Moje CV jest fenomenalne, nawet nie wiem jakich słów użyć by wyrazić jak bardzo jestem pod wrażeniem. W pierwszym tygodniu dostałam zaproszenia na 3 rozmowy kwalifikacyjne. Dziękuję, że potrafiłaś wydobyć ze mnie to, z czego nawet nie zdawałam sobie sprawy.

Danuta Wróbel

Dostałam pracę, skorzystałam z audytu CV, e-booków i innych materiałów i dzięki temu miałam wszystko odpowiednio ułożone w głowie. 

Justyna Mielicka

Byłem już na kilku rozmowach, przeszedłem do kolejnych etapów, czekają mnie kolejne rozmowy. Biorąc pod uwagę na jakie stanowiska aplikuję (kadra zarządzająca) to moje CV wymiata. 

Janusz Wojtkowiak

Bardzo Ci dziękuję za pomoc z moim CV, wygląda zupełnie inaczej, bardzo profesjonalnie. Poleciłam Cię już moim znajomym, bo naprawdę jestem bardzo zadowolona z Twojej pracy.

Anita Lipińska