Konwersacje English

Czy chcesz poprawić swoją komunikację w języku angielskim?

  • czy chcesz porozumiewać się w języku angielskim z łatwością i pewnością siebie?
  • czy chcesz zaaplikować o wymarzoną pracę, ale przeraża Cię job interview in English?
  • czy potrzebujesz stworzyć skuteczne dokumenty aplikacyjne po angielsku, które dadzą Ci szanse na wymarzoną pracę?
  • czy chcesz poprawić swój Business English byś mógł komunikować się ze swoimi kolegami i partnerami biznesowymi z innych krajów?
  • czy jesteś coachem, który chce rozwinąć swoją działalność na rynku globalnym i potrzebuje poznać słownictwo coachingowe in English?

 

W każdym przypadku mogę pomóc. Prowadzę konwersacje in English dla Polaków. 

Sekretem mówienia po angielsku jest PRAKTYKA MÓWIENIA PO ANGIELSKU. Taaa daaam, ot cały sekret. Wierzę, że gramatyka i wszystko inne, czego uczą nas w szkole są ważne, ale jeśli nie mówisz, to nigdy nie będziesz w stanie porozumieć się w tym języku. Koniec i kropka.

Podczas naszych konwersacji ROZMAWIAMY – CAŁY CZAS! Nie interesuje mnie czy Twój poziom to  “kali chcieć, kali mieć” – pomogę Ci rozgadać się tak byś przestał zastanawiać się 5 min nad stworzeniem perfekcyjnego zdania po angielsku.

Zapraszam się w podróż opanowania angielskiego raz a dobrze z uśmiechem na ustach 🙂

Inwestycja:

60 min konwersacji online – 100 zł

Alex jest najlepszym nauczycielem angielskiego jakiego kiedykolwiek miałam. Podziwiam jej zdolności językowe. Jest niezwykle pomocna, zwłaszcza kiedy chcę się poddać. Wierzy w moje zdolności, zachęca mnie i podnosi na duchu. Pomogła mi przygotować się do rozmowy o pracę, dostałam kilka ofert i miała z czego wybierać. Ma też niesamowitą osobowość i bardzo dużo dobrzej energii. Ona jest nie tylko lektorem, ale też Twoją najlepszą przyjaciółką. 

Iwona

W przeszłości wiele razy uczyłam się angielskiego, ale każdy wysiłek NIE powiódł się. Znalazłam ogłoszenie Oli i podjęłam decyzję: To moja ostatnia próba” Zanim zaczęłyśmy współpracę rozumiałam artykuły w gazetach i mogłam oglądać filmy po angielsku, ale miałam problem z rozmawianiem. Czy kiedykolwiek czułeś, że wszystko rozumiesz, ale nie możesz odpowiedzieć nawet na proste pytanie? To był mój problem. Czułam strach przed mówieniem. Po kilku miesiącach WSZYSTKO się zmieniło. Jestem bardziej pewna swoich umiejętności konwersacji. Spędzam czas w relaksującej atmosferze bez stresu. Rozmawiamy o tematyce biznesowej i ogólnej. Po lekcjach zawsze otrzymuję feedback. Ola ma świetne podejście do studentów, bardzo polecam współpracę z nią.

Agnieszka Koper

Alex jest dokładnie tą osobą, której szukałem. Jeśli chodzi o Business English i przygotowanie do nowej pracy w języku angielskim, chciałem kogoś, kto ma doświadczenie z pierwszej ręki w międzynarodowym środowisku. Od ponad 12-stu lat współpracuje z native speakerami z Irlandii i UK i hojnie dzieli się swoją wiedzą. 

Mikołaj

Bardzo się cieszę, że trafiłam na Olę. Szukałam dobrego nauczyciela, który miał kontakt z “żywym” angielskim. Nie zawiodłam się. Jest prawdziwą profesjonalistką i ma świetne podejście do każdego. Nasze lekcje to przyjemność, bez stresu, w miłej atmosferze. Rozmawiamy o wszystkim, od casual talk do Business English, zależy na czym Ci zależy. Zdecydowanie polecam.

Milena Lewandowska