Konwersacje English

Czy wreszcie zacząć płynnie MÓWIĆ po angielsku z pewnością siebie? 

 

  • czy chcesz przestać stresować się za każdym razem kiedy masz coś powiedzieć in English? 
  • czy chcesz porozumiewać się (nie tylko rozumieć, ale i mówić) w języku angielskim z łatwością i pewnością siebie?
  • czy chcesz zaaplikować o wymarzoną pracę, ale przeraża Cię job interview in English?
  • czy potrzebujesz stworzyć skuteczne dokumenty aplikacyjne po angielsku, które dadzą Ci szanse na wymarzoną pracę?
  • czy potrzebujesz poprawić swój Business English by móc awansować, prowadzić prezentacje in English, może przenieść się do innego kraju?
  • czy chcesz doszlifować swój Business English byś mógł komunikować się ze swoimi kolegami i partnerami biznesowymi z innych krajów?
  • czy jesteś coachem, mentorem, który chce rozwinąć swoją działalność na rynku globalnym i potrzebuje poznać słownictwo coachingowe in English?

 

W każdym przypadku mogę pomóc. Prowadzę konwersacje in English dla Polaków. 

Sekretem mówienia po angielsku jest PRAKTYKA MÓWIENIA PO ANGIELSKU. Taaa daaam, ot cały sekret. Wierzę, że gramatyka i wszystko inne, czego uczą nas w szkole są ważne, ale jeśli nie mówisz, to nigdy nie będziesz w stanie porozumieć się w tym języku. Koniec i kropka.

Być może uczysz się od lat, znasz wszystkie zasady na pamięć, ale jak przychodzi do otworzenia buzi to czujesz ścisk w żołądku i blokadę języka. Zastanawiasz się “co jest grane, przecież umiem”. Ano to jest grane, że nie mówisz. In order to speak English, you need to SPEAK ENGLISH. 

Podczas naszych spotkań ROZMAWIAMY – CAŁY CZAS! Nie interesuje mnie czy Twój poziom to  “kali chcieć, kali mieć”, czy też masz certyfikaty językowe, ale boisz się mówić – pomogę Ci rozgadać się tak byś przestał zastanawiać się 10 min nad stworzeniem perfekcyjnego zdania po angielsku, albo pocił się przed każdym spotkaniem. 

Podczas naszych spotkań robię notatki, które dostajesz od razu na maila, byś Ty mógł skupić się na mówieniu.

Zapraszam Cię w ekscytującą podróż opanowania angielskiego raz a dobrze z uśmiechem na ustach 🙂 Zobaczysz jak dzięki temu zmieni się Twoje życie – Ty będziesz pewny siebie, świat stanie przed Tobą otworem – THE SKY IS THE LIMIT!

Inwestycja:

60 min konwersacji online – 100 zł

Alex jest najlepszym nauczycielem angielskiego jakiego kiedykolwiek miałam. Podziwiam jej zdolności językowe. Jest niezwykle pomocna, zwłaszcza kiedy chcę się poddać. Wierzy w moje zdolności, zachęca mnie i podnosi na duchu. Pomogła mi przygotować się do rozmowy o pracę, dostałam kilka ofert i miała z czego wybierać. Ma też niesamowitą osobowość i bardzo dużo dobrzej energii. Ona jest nie tylko lektorem, ale też Twoją najlepszą przyjaciółką. 

Iwona

W przeszłości wiele razy uczyłam się angielskiego, ale każdy wysiłek NIE powiódł się. Znalazłam ogłoszenie Oli i podjęłam decyzję: To moja ostatnia próba” Zanim zaczęłyśmy współpracę rozumiałam artykuły w gazetach i mogłam oglądać filmy po angielsku, ale miałam problem z rozmawianiem. Czy kiedykolwiek czułeś, że wszystko rozumiesz, ale nie możesz odpowiedzieć nawet na proste pytanie? To był mój problem. Czułam strach przed mówieniem. Po kilku miesiącach WSZYSTKO się zmieniło. Jestem bardziej pewna swoich umiejętności konwersacji. Spędzam czas w relaksującej atmosferze bez stresu. Rozmawiamy o tematyce biznesowej i ogólnej. Po lekcjach zawsze otrzymuję feedback. Ola ma świetne podejście do studentów, bardzo polecam współpracę z nią.

Agnieszka Koper

Alex jest dokładnie tą osobą, której szukałem. Jeśli chodzi o Business English i przygotowanie do nowej pracy w języku angielskim, chciałem kogoś, kto ma doświadczenie z pierwszej ręki w międzynarodowym środowisku. Od ponad 12-stu lat współpracuje z native speakerami z Irlandii i UK i hojnie dzieli się swoją wiedzą. 

Mikołaj

Bardzo się cieszę, że trafiłam na Olę. Szukałam dobrego nauczyciela, który miał kontakt z “żywym” angielskim. Nie zawiodłam się. Jest prawdziwą profesjonalistką i ma świetne podejście do każdego. Nasze lekcje to przyjemność, bez stresu, w miłej atmosferze. Rozmawiamy o wszystkim, od casual talk do Business English, zależy na czym Ci zależy. Zdecydowanie polecam.

Milena Lewandowska