O Mnie

Życie jest za krótkie by czekać…!

Cześć, nazywam się Aleksandra Grzybek, jestem Coachem Pewności Siebie i Kariery.

Moją misją jest pomoc ambitnym profesjonalistom uwierzyć w siebie i wziąć karierę w swoje ręce, by życie zawodowe było dla nich źródłem radości i satysfakcji. Pomogę Ci przekształcić “nie mogę” we “właśnie dlatego mogę” na gruncie zawodowym i prywatnym.

Ostatnie 15 lat spędziłam w Polsce, Irlandii i Wielkiej Brytanii, gdzie pracowałam na kierowniczych stanowiskach i byłam odpowiedzialna za procesy rekrutacyjne w wielu branżach. Stąd wiem na co rekruterzy zwracają największą uwagę i co się liczny na rynku pracy.

Pomagam wybrać/zmienić ścieżkę kariery, stworzyć skuteczne dokumenty aplikacyjne, przygotowuję kandydatów do rozmowy kwalifikacyjnej w języku polskim i angielskim na wysokim poziomie. Prowadzę konwersacje w języku angielskim, również business English. Zajmuję się coachingiem kariery i pewności siebie.

 

Moi klienci osiągają rezultaty bo, po pierwsze: zależy mi na tym, a po drugie: stworzyłam sprawdzony system, który doprowadzi Cię tam dokąd zmierzasz.

A jak znalazłam się w tym miejscu?

W 2019 roku mój świat stanął na głowie.

W ciągu kilku miesięcy zostałam zwolniona z pracy… dwukrotnie… straciłam dwie ciąże… dostałam diagnozę poważnego urazu biodra i musiałam chodzić o kulach przez kilka miesięcy…, a mój rozwijający się wówczas biznes Active Happy Mama, gdzie namawiałam mamy do aktywności fizycznej nie miał racji bytu…

Świat zawalał mi się raz po raz. Kiedy w lipcu 2019 roku wychodziłam ze szpitala – byłam bez pracy, biznesu, dochodu, a moja pewność siebie była poniżej błota i mułu…

O kulach zaczęłam nowy biznes – pomagając Polakom przełamać się w komunikacji po angielsku, przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w języku angielskim oraz pomagając polskim coachom rozszerzyć swoje usługi na arenie międzynarodowej.

O kulach zmieniłam Active Happy Mama w biznes coachingowy – pomagając ludziom podnieść ich poziom pewności siebie by mieli odwagę sięgać po swoje marzenia. Na gruncie prywatnym, a wkrótce i na gruncie zawodowym w ramach coachingu kariery.

W ciągu 2 miesięcy – przeprowadziłam się do Hiszpanii, zaczęłam 2 nowe biznesy, które mogę prowadzić z dowolnego miejsca na ziemi, a w trzecim miesiącu podwoiłam swój cel finansowy.

Dlaczego Ci o tym mówię? Jeśli ja mogłam wycisnąć sok z cytryn, które rzucało mi życie, by zrobić z nich lemoniadę, to jestem pewna, że i Ty możesz zrobić takową dla siebie. Spotykam mnóstwo osób, które zupełnie w siebie nie wierzą i szukają poczucia własnej wartości na zewnątrz. Nie widzą swojego potencjału, mądrości, kompetencji, doświadczenia, nie widzą co mają do zaoferowania w nowym miejscu pracy… pomimo niezbitych dowodów na to jak są wspaniali…

 

Dlatego teraz pomagam innym – wspaniałym ludziom, którzy nie zdobyli jeszcze doświadczenia, którzy nie mieli okazji nabyć pewnych umiejętności, których życie stanęło w martwym punkcie, którym ktoś podciął skrzydła, którzy chcą coś zmienić, którym brakuje pewności siebie, którzy nie mają odwagi o siebie zawalczyć, ale gdzieś w środku czują, że zasługują na znacznie więcej…

Jako coach udowadniam, że masz wszystko czego potrzebujesz by osiągnąć to czego pragniesz. Musisz tylko “wybrać port i nabrać wiatru w żagle” 

Pomagając Ci w wyborze, czy zmianie ścieżki zawodowej, szykując Cię do rozmowy kwalifikacyjnej, prezentuję sprawdzone metody, które pozwolą Ci przekonać pracodawcę, że jesteś brakującym ogniwem idealnego zespołu. Prowadząc konwersacje w języku angielskim pomagam Ci przełamać strach przed mówieniem, wzbogacić słownictwo i oswoić się z wszechobecnym językiem angielskim. 

Sama w swoim życiu pracowałam i wciąż pracuję z coachami, mentorami, nauczycielami (m.in Tony Robbins, T. Harv Eker, Blair Singer, Robert Kiyosaki, Andy Harrington, Emily Williams, Magdalena Pawłowska), odbyłam setki szkoleń, kursów, zdałam wiele egzaminów. Teraz czuję wewnętrzny obowiązek by się tym dzielić… I wiem, bez udawanej skromności, że to co robię jest ważne, potrzebne, wartościowe, a przede wszystkim SKUTECZNE.

Nie znalazłaś/eś się na tej stronie przypadkowo. Jestem tutaj by pomóc Tobie przekuć Twoje marzenia w rzeczywistość !!

Nadszedł Czas Na Zmiany!