Dla tych, którzy pragną więcej, ale z tyłu głowy słyszą "nie uda się"

Czas osiągnąć cele, które do tej pory wydawały się poza Twoim zasięgiem. SERIO!!

KURS: Zostań Gwiazdą Pewności Siebie

Pokonaj strach, zapomnij o tym "co ludzie powiedzą" i przestań wreszcie odkładać swoje marzenia na wieczne nigdy! 

 • chcesz prosić o podwyżkę, awans, zmienić stanowisko na lepsze... zasługujesz, narobiłaś się przez lata, należy Ci się jak psu zupa, ale nawet nie pytasz, w obawie przed porażką 
 • chcesz zaaplikować o nową pracę, spełniasz wszystkie wymagania wymienione w ogłoszeniu, ale na samą myśl o rozmowie kwalifikacyjnej dostajesz białej gorączki 
 • masz wygłosić prezentację, przed swoim zespołem, zarządem, delegacją z head office, masz szansę zabłysnąć, ale oblewa Cię zminy pot i w głowie masz tylko białą plamę
 • nie zgadzasz się z decyzjami w firmie, wpływają one na motywację Twojego zespołu, ale nie poruszasz tego tematu z przełożonym, bo "lepiej się nie odzywać"
 • chcesz mówić płynnie w obcym języku, mieć kontakt klientami i partnerami biznesowymi za granicą, ale wstydzisz się otworzyć buzię, bo przecież będzie obciach 
 • chcesz przeprowadzić się do innego kraju, napisać książkę, zacząć malować, zrobić kurs fotografii... ale co będzie jak się nie uda?
 • masz marzenia, plany, cele, chcesz być po prostu szczęśliwa, ale ciągle się boisz - zmiany, ryzyka, porażki,"co ludzie powiedzą"? 

A tak naprawdę to wątpisz CZY TO JEST W OGÓLE MOŻLIWE?

Jesteś w dobrym miejscu!

Jako coach i mentor pewności siebie i sukcesu powiem Ci jedno - za Twoje rezultaty TYLKO w 5% odpowiada strategia (czyli JAK coś zrobić).

Pozostałe 95% to Twój mindset - czyli Twój umysł. To CO myślisz o sobie, jak TY SIEBIE widzisz, jak się czujesz sama ze sobą determinuje Twoje działania, bądź Cię przed nimi stopuje i tym samym wpływa na Twoje rezultaty.


Możesz mieć tysiące strategii jak być kimś, mieć to czego pragniesz i robić to na czym Ci zależy - i to w życiu osobistym i zawodowym, ALE jeśli nie przerobisz najpierw lekcji numer #1 to najprawdopodobniej będzie klapa.


Nie wierzysz? To odpowiedz sobie na poniższe pytania:

🤔 Być może wyznaczałaś sobie już cele, stworzyłaś listę noworocznych postanowień, miałaś wielkie plany i marzenia. Czy udało Ci się je zrealizować? Czy też już dawno się poddałaś, "co ja sobie w ogóle myślałam, przecież to nierealne"

🤔Dlaczego co roku przepisujesz te same noworoczne postanowienia i nic z nich nie wychodzi?

🤔 Dlaczego mimo tony przeczytanych motywacyjnych poradników, kiedy powiedziałaś sobie "tym razem na pewno się uda", wciąż nie wyszło?

🤔 Dlaczego mimo tego iż wiesz co robić, czasem nawet krok po kroku, i tak tego nie robisz? Albo wiesz czego absolutnie nie powinnaś robić, a mimo to i tak to robisz...?

🤔 Dlaczego po przejściu tego samego szkolenia, u tego samego trenera dwie osoby mają zupełnie różne rezultaty? Jedna korzystając ze streategii poznanych na szkoleniu pofrunęła wysoko, a druga PO TYM SAMYM szkoleniu wciąż jest w tym samym miejscu?


Spójrz na ostatnie 6-12 m-cy Twojego życia i zobacz czy masz to o czym marzyłś i na czym Ci zależało? TAK czy NIE?

Bądź ze sobą absolutnie szczera. Rezultaty nie kłamią.

Pewnie, skoro tu jesteś, nie do końca jesteś zadowolona... dlatego chcę Ci pomóc.

Powtarzam - strategia to tylko 5%.


95% to Twój self-image (obraz samej siebie) - i to ON odpowiada za to czy zdobędziesz to czego pragniesz, czy nie. Koniec i kropka.

Ale - jest też dobra wiadomość :)

Zrobimy Rewolucję! Zaprogramujemy 

Twój Umysł na SUKCES!

To gdzie teraz jesteś jest wypadkową Twoich decyzji (bądź braku decyzji), które podejmowałaś do tej pory.

Na Twoje działania składają się myśli, uczucia, zachowania, zwyczaje, nawyki, automatyczne programy w Twojej głowie.


Większość z nas działa na tzw. Autopilocie, zaprogramowanym lata temu, nawet nie zdając sobie z tego sprawy. 

Jeśli nie jesteś zadowolona z miejsca, w którym jesteś obecnie to trzeba zmienić to co powyżej. Robienie ciągle tego samego i oczekiwanie innych rezultatów, Albert Einstein uznał za szaleństwo. 


Czy wiesz, że żeby zmienić nawyk potrzeba minimum 21 dni?


Dlatego, aby ułatwić Ci ten proces, zapraszam Cię do wzięcia udziału w trenigu, w którym krok po kroku POKONAMY TO CO STOI NA DRODZE pomiędzy tym gdzie jesteś teraz, a tym gdzie chcesz być.  


Mam dla Ciebie Kurs online: Zostań Gwiazdą Pewności Siebie


🎯 To 4 moduły kursu, podczas których pracujemy nad przeprogramowaniem Twojego mózgu na poziomie podświadomym (odpowiedzialnym za 95% Twoich rezultatów!!!), aby raz na zawsze przestał Ci przeszkadzać i wreszcie zaczął Ci pomagać. 

🎯 Dostajesz 4 Treningi z dawką meeeega wiedzy i skutecznymi narzędziami oraz zadania do wykonania, by jak najszybciej zacząć wyrabiać w sobie nowe nawyki, które zamienią Cię w petardę nie do zatrzymania. 

🎯Dostajesz dodatkowe Sesje Pytań i Odpowiedzi gdzie jeszcze bardziej rozkładam na czynniki pierwsze konkretne sytuacje i daję Ci gotowe narzędzia i strategię jak sobie z tym poradzić. 

🎯 To jest cały miesiąc pracy nad zmianą automatycznych nawyków myślenia, które Ci nie służą i trzymają Cię w miejscu, w którym nie chcesz być, którego masz już serdecznie dosyć. 

🎯 Ten kurs to TRANSFORMACJA na poziomie o jakim Ci się nie śniło. Po miesiącu dosłownie nie będziesz pamiętać co do tej pory Cię blokowało.

W ciągu zaledwie 4 tygodni: 

 • Dowiesz się jakie jest główne zadanie Twojego mózgu i czemu często czujesz jak Cię blokuje
 • Zrozumiesz "little voice" w swojej głowie, który Ci mówi: "nie dasz rady"; "to niemożliwe"; "nie uda się"
 • Pozbędziesz się smutku, gniewu i żalu w stosunku do osób, które kiedyś Cię skrzywidziły (i to szybciej niż myślisz)
 • Pokonasz 3 największych zabójców marzeń - strach, prokrastynację i brak wiary w siebie  
 • Wyeliminujesz ograniczające Cię przekonania, które stoją na drodze pomiędzy tym co masz, a tym czego chcesz 
 • Zmienisz historię w swojej głowie z "nie mogę" na "właśnie dlatego mogę"
 • Stworzysz nowy obraz samej siebie, która z pewnością siebie spełnia swoje marzenia
 • Dowiesz się jak zaprogramować swój mózg, aby działał na TWOJĄ korzyść i pomógł Ci osiągać TWOJE cele
 • Nauczysz się jak czuć się wystarczająco dobra tu i teraz niezależnie od czynników zewnętrznych 
 • Dowiesz się jak mówić NIE zamiast zgadzania się na wszystko "dla świętego spokoju"
 • Przestaniesz wreszcie porównywać się z innymi i przejmować się tym "co ludzie powiedzą"
 • Odzyskasz swoją wewnętrzną siłę, energię i odwagę do robienia tego czego naprawdę chcesz
 • Zbudujesz nowe nawyki, które doprowadzą Cię do Twojego celu pomimo wszelkich przeciwności

Oto co dostajesz: 

1

4 Moduły Kursu + Workbooki (wartość 1500 PLN)

Dostaniesz dawkę wiedzy, narzędzia i zadanie do wykonania. Każdy Moduł to ok. 60 minut nagranego treningu, który dosłownie przeprogramowuje Twój umysł na sukces. 

2

Bonus #1: Masterclass: Umysł Sukcesu (wartość 197 zł)

Top trening, który zmienia myślenie na bardzo głębokim poziomie - co wyróżnia ludzi sukcesu, dlaczego osiągnęli sukces, co robią inaczej, jak to robią i przede wszystkim - jak znaleźć się w tym gronie.

3

Bonus #2: My Reading list (wartość 50 zł)

Lista top 20 książek, które wywarły największy wpływ na moje życie i które polecam z całego serca.

4

Bonus #3: 4 Nagrane Sesje Pytań i Odpowiedzi (wartość 800 PLN)

Na podstawie omówionych self-studies masz gotowe odpowiedzi jak wyjść z matrixa. Koniec z błądzeniem w kółko, dostaniesz gotowe narzędzia do wykorzystania od razu. 

Całkowita wartość KURSU: 2547 zł !!!

SPECJALNA OFERTA 

 997 zł

 • 4 Moduły Kursu + Workbooki
 • Bonus #1 Masterclass Umysł Sukcesu 
 • Bonus #2 Reading List 
 • Bonus #3 4 x Extra Sesje Q+A
regular course

One sentence summary of what they get

$
99/mo
 • Lifetime Access
 • Immediate Start
 • Access to All Modules
Advanced course

One sentence summary of what they get

$
127/mo
 • Lifetime Access
 • Immediate Start
 • Access to All Modules
 • X number of bonuses
 • Access to Private Facebook Group
 • 30 minute private coaching call

To NIE JEST ZWYKŁY Kurs Pewności Siebie 

Być może myślisz sobie: "Już przerabiałam kursy o podobnej tematyce, przeczytałam kilka książek, znam te strategie, co niby nowego moge tutaj znaleźć?" To jednak nie jest zwykły kurs pewności siebie, który Ci mówi jak ubierać sie inaczej, jak chodzić z podniesioną głową, jak zamieniać negatywne stwierdzenia w pozytywne i "fake it till you make it "(udawać, że jesteś pewna siebie dopóki tak się nie poczujesz). 

Ten kurs wchodzi bardzo głęboko. Wprowadzimy zmiany na poziomie podświadomym (odpowiedzialnym za 95% Twoich rezultatów), zrzucisz z siebie ciężar, który nosiłaś przez lata, zmienisz historię powtarzaną w swojej głowie od zawsze, przestaniesz słuchać wewnętrznego krytyka, który non stop ma jakieś "ale".Zrozumiesz dlaczego do tej pory nie osiągałas swoich celów i zmienisz to raz na zawsze. 

Kursantka w poprzedniej edycji kursu powiedziała, że 2 lata chodziła na terapię do psychologa, ale dopiero tutaj w kursie zrozumiała dlaczego pewne rzeczy w jej życiu nie działają tak jakby chciała... 2 lata... a tutaj zmiana w ciągu dosłownie 4 tygodni. To jest WOW.  

Dołącz TERAZ 

Powiedz TAK swoim marzeniom i zrealizuj swoje cele jeszcze w tym roku!

O Autorce:

Aleksandra Grzybek - coach pewności siebie i sukcesu, mentor kariery i biznesu,  host podcastu Confidence Rockstar.

Kiedy mój syn skończył 7 m-cy stanęłam na mecie swojego pierwszego maratonu i biegu z przeszkodami tough mudder. Tak powstał mój pierwszy online biznes Active Happy Mama.

4 lata temu moje życie personalne i profesjonalne kilkukrotnie zostało wywrócone do góry nogami. Kiedy wychodziłam ze szpitala w lipcu 2019 roku nie miałam pracy, biznesu, dochodu, a moja pewność siebie była poniżej błota i mułu. 

Odbiłam się od dna, przeprowadziłam do Hiszpanii, co jest spełnieniem marzeń, całkowicie przebrandowałam swój biznes i w środku pandemii potroiłam swój cel finansowy.

Pomagam głównie kobietom odkryć ich wewnętrzną siłę i wzmocnić ich pewność siebie po to by miały odwagę sięgać po swoje marzenia. Pokazuję jak spełniać się w karierze zawodowej, założyć i z sukcesem prowadzić własny biznes i stworzyć życie, o którym marzysz i które kochasz, na własnych warunkach.

Co o Autorce mówią inni:

Narzędzia, które działają w 200% i wywracają wszystko do góry nogami

Nie ma słów, by opisać jak bardzo jestem wdzięczna Oli za przywrócenie mi świadomości mojej własnej wartości,  za narzędzia, które działają nie w 100, ale w 200% i całkowicie wywracają wszystko do góry nogami!! Polecam współpracę z Olą każdemu kto chce polepszyć swoje życie.

Joanna Grzelak

Nigdy w życiu się
tak nie czułam

Chcę Ci powiedzieć, że całkowicie zmieniłaś moje życie. Twój wspaniały kurs pewności siebie pozwolił mi zrozumieć co do tej pory mnie blokowało i pozbyć się tego raz na zawsze. Nigdy w życiu nie miałam takiego powera i idę po więcej. 

Małgorzata Gołębiewska 

Preoblemy, z którymi zmagałam się miesiącami wreszcie się rozwiązują  

Problemy, z którymi zmagałam się miesiącami wreszcie się rozwiązują. Na początku nie wierzyłam, że kiedy zacznę od siebie, rzeczy wokół mnie też się zmienią. Ale po kolei wdrażałam to czego mnie uczyłaś i dzieją się cuda. 

Karolina Frycie

Otworzyła moją głowę  i na nowo pomogła mi w siebie uwierzyć

Do Oli trafiłam kiedy moja pewność siebie była na poziomie -100. Praca z Olą otworzyła moją głowę i pomogła mi na nowo uwierzyć w siebie. Dla niej nie ma rzeczy niemożliwych, a współpracując z Nią Ty również zaczynasz w to wierzyć. I to osiągasz!” 

Marta Antoszewska

gdybym nie wzięła w tym udziału nie byłabym w miejscu, w którym  jestem teraz 

Dostałam pracę, na której tak bardzo mi zależało! Był to proces – zmiany myślenia, budowania wiary we własne siły oraz przełamania wątpliwości. Jestem pewna, że gdybym nie wzięła w tym udziału nie byłabym tu gdzie teraz jestem."

Martyna Zakrzewska

PO RAZ PIERWSZY W ŻYCIU ZACZĘŁAM SIEBIE AKCEPTOWAĆ TAKĄ
JAKĄ JESTEM

Kiedyś uszczęśliwiałam innych postępując wbrew sobie. Po raz pierwszy w życiu zaczęłam zauważać swoje potrzeby i radzić sobie z samodzielnym podejmowaniem decyzji. Bardzo polecam współpracę z Olą, gdyż praca z nią przynosi efekty.

Celina Czechowicz


Tylko jeden klik dzieli Cię od dołączenia do

Kursu Online - ZOSTAŃ GWIAZDĄ

PEWNOŚCI SIEBIE

Copyright © 2023. Alex Grzybek. Wszystkie prawa zastrzeżone .