Dla profesjonalistów, gotowych zdobyć wymarzoną pracę i zmienić swoje życie!

HELP! Rozmowa o pracę!

"Jak się wyróżnić podczas rozmowy kwalifikacyjnej by dostać wymarzoną pracę " 


CZWARTEK 27/01/2022 godz. 20:00 (czasu polskiego)

Wszystko co musisz wiedzieć by zabłysnąć:

  • Odkryjesz 3 najczęściej popełniane błędy, które kończą się "tym razem zdecydowaliśmy się zatrudnić kogoś innego"
  • Poznasz typowe pytania zadawane podczas rozmowy kwalifikacyjnej i sprawdzone sposoby jak na nie odpowiadać by zdeklasować konkurencję 
  • Dowiesz się jak pokonać strach i zaprezentować się jako najlepsza osoba na dane stanowisko, która dostanie tę pracę                                          
01
Days
:
 
10
Hours
:
 
00
Minutes
:
 
31
Seconds

You missed out!

O Autorce:

Aleksandra Grzybek - confidence & career coach, mentorka, host podcastu Confidence Rockstar, English tutor.


Ostatnie 14 lat spędziła w Polsce, Irlandii i Wielkiej Brytanii, gdzie pracowała na kierowniczych stanowiskach oraz założyła własny biznes w języku angielskim. Była odpowiedzialna za procesy rekrutacji w wielu branżach, stąd wie na co rekruterzy zwracają największą uwagę i co się liczy na rynku pracy. 


Ola pomaga ambitnym profesjonalistom uwierzyć w siebie i wziąć karierę w swoje ręce, by życie zawodowe było dla nich źródłem radości i satysfakcji. Przygotowuje kandydatów do rozmowy kwalifikacyjnej w języku polskim i  angielskim na wysokim poziomie. Dzięki temu zdobywają oni przewagę nad konkurencją i dostają pracę o której marzyli i na którą zasługują.

Co o Autorce mówią inni...

Dostałam tę pracę !!! Nadal nie mogę w to uwierzyć, ale nie mogło być inaczej. Poprawiłaś wszystkie moje błędy, pomogłaś przygotować profesjonalne odpowiedzi, ale, co najważniejsze – uwierzyć w siebie (!!!). Przecież po dziesiątkach rozmów w ciągu ostatnich 2 miesięcy i ciągłych odmowach, zaczęłam wątpić w siebie i kwestionować wszystkie swoje umiejętności.

Ula Szela


Dostałam pracę w firmie, o której marzyłam od początku studiów. A zaczynałam nie wierząc w siebie i bałam się nawet wysłać swojego CV. Dzięki Tobie uwierzyłam, że moje cele i marzenia można osiągnąć. Jesteś właściwą osobą we właściwym miejscu i cieszę się, że Cię spotkałam. 

Magda Motyka


Ola jest osobą, która świetnie przygotuje Cię do rozmowy kwalifikacyjnej w języku angielskim i polskim . Wie dokładnie o czym mówi i dzieli się małymi wskazówkami, które robią wielką różnicę. Jest profesjonalna, kompetentna i jednocześnie miła i zabawna. Oczywiście dostałem pracę. 

Marcin Grzeliński

 Tylko jeden klik dzieli Cię od zapisu na

Bezpłatny Webinar:

"Jak się wyróżnić podczas rozmowy kwalifikacyjnej by dostać wymarzoną pracę"

Copyright © 2022. Alex Grzybek. All Rights Reserved.