Dla profesjonalistów, gotowych zdobyć wymarzoną pracę!

HELP! Job Interview!

"Jak się wyróżnić podczas rozmowy kwalifikacyjnej " 


WTOREK 9/02/2021 godz. 20:00

Wszystko co musisz wiedzieć by:

  • dostać zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną na której Ci zależy
  • skutecznie odpowiadać na pytania potencjalnego pracodawcy 
  • pokonać strach przed rozmową kwalifikacyjną i zabłysnąć                                              
05
Days
19
Hours
54
Minutes
54
Seconds
O Autorce:

Aleksandra Grzybek - confidence & success coach, host podcastu Confidence Rockstar, English tutor, maratonka.


Ostatnie 12 last spędziła w USA, Irlandii i Wielkiej Brytanii, gdzie pracowała na kierowniczych stanowiskach oraz założyła własny biznes w języku angielskim. 

Była odpowiedzialna za procesy rekrutacji w wielu branżach, stąd wie na co rekruterzy zwracają największą uwagę i co się liczy na rynku pracy. 


Ola pomaga ambitnym profesjonalistom uwierzyć w siebie i wziąć karierę w swoje ręce, by życie zawodowe było dla nich źródłem radości i satysfakcji. Przygotowuje kandydatów do rozmowy kwalifikacyjnej w języku angielskim na wysokim poziomie. Dzięki temu zdobywają oni przewagę nad konkurencją i dostają pracę o której marzyli i na którą zasługują.

Co o Autorce mówią inni...

Joanna

Ola to niesamowita osoba! Dzięki niej byłam wspaniale przygotowana do rozmowy, a w rezultacie dostałam pracę. Wychwyciła wszystkie moje błędy, dodała pewności siebie i podzieliła się swoimi radami, które oparte są na jej doświadczeniu i co najważniejsze: sprawdzają się!. Ola potrafi wydobyć z nas to co najlepsze, a z czego czasem nie zdajemy sobie sprawy. Jest przemiła i od początku wprowadza przyjazną atmosferę, każda minuta naszego spotkania była bardzo wartościowa. 

Monika

Ola jest the best. Nie tylko pomogła mi poprawić mój angielski i przeszła ze mną przez wszystkie możliwe pytania podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Podzieliła się też swoją wiedzą jako coach, aby zwiększyć moją pewność siebie i zaprezentować się w najlepszy możliwy sposób. Pełen pakiet - Business English, job interview i coaching. 

MARCIN

Ola przygotowuje do rozmowy kwalifikacyjnej w języku polskim i angielskim. Wie dokładnie o czym mówi i dzieli się "małymi" wskazówkami, które mają wielkie znaczenie. Jest profesjonalna, kompetentna, a jednocześnie przyjacielska i zabawna. Oczywiście dostałem pracę.

Ula

Dostałam tę pracę  !!! Jeszcze uwierzyć nie mogę, ale nie mogło być inaczej. Bardzo dodałaś mi pewności siebie, uwierzyłam że mogę lepiej mówić, lepiej wypaść w trakcie interview, wyłapałaś pełno błędów które robiłam, pomogłaś mi ułożyć sensowne odpowiedzi, ale najważniejsze to uwierzyć w samą siebie ( !!!)  Przecież po dziesiątkach rozmów które miałam przez ostatnie 2 miesiące i ciągłych odmowach zaczęłam już sama siebie sabotować i wątpić coraz bardziej we wszystkie swoje umiejętności. Jednak ostatnie interview poszło znakomicie. Zapiszę sobie to jako osiągnięcie do zeszytu, aby zapamiętać ten moment.

 Tylko jeden klik dzieli Cię od zapisu na

Bezpłatny WEBINAR:

"Jak się wyróżnić podczas rozmowy kwalifikacyjnej" 

 WTOREK 9/02/2021 godz. 20:00 

Copyright © 2021. Alex Grzybek. All Rights Reserved.