Dla osób, które pragną więcej, ale z tyłu głowy słyszą "nie dam rady"

3 Sekrety jak zwiększyć pewność siebie by odważnie sięgać po swoje marzenia

PONIEDZIAŁEK 26/09/2022 godz. 20:30 (czasu polskiego)

Podczas tego treningu:

  • Odkryjesz najbardziej ograniczające Cię przekonania, które blokują Cię przed tym czego pragniesz 
  • Zrozumiesz dlaczego jedni odnoszą sukcesy, a inni wciąż tkwią w tym samym miejscu (to nie jest przypadek!)
  • Dowiesz się jak uwierzyć w siebie, zbudować swoją wewnętrzną siłę i z pewnością siebie sięgać po swoje marzenia 

Możesz mieć WSZYSTKO czego PRAGNIESZ. Zasługujesz na to. 

Po tym treningu zmienisz sposób patrzenia na siebie z "nie mogę" na "właśnie dlatego mogę" 

Webinar zaczyna się za: 

03
Days
:
 
08
Hours
:
 
12
Minutes
:
 
40
Seconds

You missed out!

O Autorce:

Aleksandra Grzybek - coach pewności siebie i sukcesu, mentor kariery i biznesu,  host podcastu Confidence Rockstar.

4 lata temu moje życie personalne i profesjonalne kilkukrotnie zostało wywrócone do góry nogami. Kiedy wychodziłam ze szpitala w lipcu 2019 roku nie miałam pracy, biznesu, dochodu, a moja pewność siebie była poniżej błota i mułu. 

Odbiłam się od dna, przeprowadziłam do Hiszpanii, co jest spełnieniem marzeń, przebrandowałam swój biznes i w środku pandemii potroiłam swój cel finansowy.

Pomagam głównie kobietom odkryć ich wewnętrzną siłę i wzmocnić ich pewność siebie po to by miały odwagę sięgać po swoje marzenia. Pokazuję jak spełniać się w karierze zawodowej, założyć i z sukcesem prowadzić własny biznes i stworzyć życie, o którym marzysz i które kochasz, na własnych warunkach.

Co o Autorce mówią inni...

Nie ma słów, by opisać jak bardzo jestem wdzięczna Oli za wszystkie bezcenne rady, które pozwalają mi tworzyć moje własne życie na moich zasadach „tu i teraz" oraz przeżywać je po swojemu. Za przywrócenie mi świadomości mojej własnej wartości i piękna otaczającego mnie świata, za narzędzia, które działają nie w 100, ale w 200% i całkowicie wywracają wszystko do góry nogami!! Polecam współpracę z Olą każdemu kto chce polepszyć swoje życie i jest gotowy na zmiany. 

Joanna Grzelak

Nauczyłam się rozpoznawać swoje potrzeby oraz zrozumiałam, że są one ważne. Nie można być szczęśliwym uszczęśliwiając innych, równocześnie postępując wbrew sobie. Trzeba nauczyć się wsłuchiwać w swój głos i za nim podążać, bo on wie co jest dla nas najlepsze. Po raz pierwszy w życiu zaczęłam akceptować siebie, taką jaka jestem i radzić sobie z samodzielnym podejmowaniem decyzji. Bardzo polecam współpracę z Olą, gdyż praca z nią przynosi efekty. 

Celina Czechowicz


Zanim Cię poznałam moje życie było w czarnych kolorach, straciłam nadzieję... od kiedy zaczęłyśmy wspólnie pracować dzieją się cuda. Problemy, z którymi zmagałam się miesiącami wreszcie się rozwiązują. Odzyskałam siłę, którą myślałam, że straciłam na zawsze.  Na początku nie wierzyłam, że kiedy zacznę od siebie, rzeczy wokół mnie też się zmienią. Ale po kolei wdrażałam to czego mnie uczyłaś i jestem w szoku. Dziękuję. 

Karolina Frycie

 Tylko jeden klik dzieli Cię od zapisu na

Bezpłatny Webinar:

"3 Sekrety jak wyeliminować zwątpienie i zwiększyć pewność siebie"

Copyright © 2022. Alex Grzybek. All Rights Reserved.