Bezpłatny Webinar Online

Dla ambitnych profesjonalistów, gotowych zmienić swoje życie!

HELP! Job Interview!

"Jak zabłysnąć podczas job interview in English i dostać wymarzoną pracę" 


Kiedy: ŚRODA 23/03/2022 godz. 20:00 (czasu polskiego)

Podczas Szkolenia Poznasz:

  • różnice pomiędzy rozmową kwalifikacyjną po polsku, a job interview in English i dlaczego pracodawcy często wybierają tę drugą
  • najczęstsze pytania padające podczas job interview i skuteczne odpowiedzi po angielsku, tak aby nie skończyło się na "Zadzwonimy do pana/pani"
  • system sukcesu jak pokonać strach przed rozmową kwalifikacyjną w języku angielskim i zaprezentować się jako osoba pewna siebie, która dostanie tę pracę  
07
Days
21
Hours
56
Minutes
01
Seconds

O Autorce:

Aleksandra Grzybek - confidence & success coach, career mentor, host podcastu Confidence Rockstar.


Ostatnie 12 last spędziłam w Irlandii i Wielkiej Brytanii, gdzie pracowałam na kierowniczych stanowiskach oraz założyłam własny biznes w języku angielskim. 

Byłam odpowiedzialna za procesy rekrutacji w wielu branżach w Polsce i za granicą, stąd wiem na co rekruterzy zwracają największą uwagę i co się liczy na rynku pracy. 


Pomagam ambitnym profesjonalistom uwierzyć w siebie i wziąć karierę w swoje ręce, by życie zawodowe było dla nich źródłem radości i satysfakcji. Przygotowuję kandydatów do rozmowy kwalifikacyjnej w języku polskim i angielskim na wysokim poziomie. Dzięki temu zdobywają oni przewagę nad konkurencją, awansują, zarabiają więcej orz dostają pracę, o której marzyli i na którą zasługują. 

Co o Autorce mówią inni...

Magda Motyka

Dostałam pracę w firmie, o której marzyłam od początku studiów. A zaczynałam nie wierząc w siebie i bałam się nawet złożyć swoje CV.

Dzięki Tobie byłam świetnie przygotowana do rozmowy w języku angielskim i uwierzyłam, że mogę osiągnąć swoje cele. Myślę, że nie byłoby to możliwe bez Twojej wiedzy, energii, wsparcia i pozytywnego nastawienia do każdej sytuacji

Marcin Grzeliński


Ola przygotowuje do rozmowy kwalifikacyjnej w języku angielskim na tip top. Wie dokładnie o czym mówi i dzieli się "małymi" wskazówkami, które mają wielkie znaczenie.

Jest profesjonalna, kompetentna, a jednocześnie przyjacielska i zabawna. Oczywiście dostałem pracę.

Ula Szela

Dostałam tę pracę !!! Bardzo dodałaś mi pewności siebie, wyłapałaś pełno błędów, pomogłaś mi ułożyć sensowne odpowiedzi po angielsku, ale najważniejsze to uwierzyć w samą siebie. Przecież po dziesiątkach rozmów które miałam przez ostatnie 2 miesiące i ciągłych odmowach zaczęłam już sama siebie sabotować i wątpić coraz bardziej we wszystkie swoje umiejętności. Jednak ostatnie interview poszło znakomicie.

 Tylko jeden klik dzieli Cię od zapisu na

Bezpłatne Szkolenie Online:

"Jak zabłysnąć podczas job interview in English

 i dostać wymarzoną pracę" 

 Kiedy: CZWARTEK 3/12/2020 godz. 20:00 (czasu polskiego)

Copyright © 2022. Alex Grzybek. All Rights Reserved.