Bezpłatny Webinar Online

Dla ambitnych profesjonalistów, gotowych właśnie TERAZ zmienić swoje życie zawodowe!

HELP! Job Interview!

"Jak zabłysnąć podczas job interview in English, powalić potencjalnego pracodawcę na kolana i zdobyć wymarzoną pracę" 

(dostęp do webinaru dostaniesz w czwartek 14/09/2023 rano i będziesz mieć 5 dni na jego obejrzenie)

W ciągu ostatnich 4 lat miałam okazję pracować z setkami osób, które przestały sie bać rekrutacji w języku angielskim, zdecydowały się wysłać CV w miejsca, które do tej pory wydawały sie poza ich zasięgiem, śpiewająco przeszły rozmowy kwalifikacyjne in English i dostały dream jobs z super zarobkami (i to dosłownie w ciągu kilku tygodni)


Większość osób idzie na job interview na zasadzie "jakoś to będzie" i dziwi się dlaczego nie wyszło.

Osoby z HR załamują ręce jak bardzo kandydaci są nieprzygotowani do procesu rekrutacji. 

Jeśli i Ty głowisz się "Cóż ja mam właściwie zrobić, aby to właśnie mnie wybrali" to jesteś w dobrym miejscu. 


Podczas tego szkolenia:

  • odkryjesz 3 największe błędy popełniane przez kandydatów podczas job interview, które Cię dyskwalifikują na starcie
  • zrozumiesz dlaczego wygooglowanie sobie pytań w necie, czy rozmowa po angielsku z native speakerem nie przybliży Cię do wyczekiwanego "TAK, witamy w zespole" i lepszych zarobków
  • poznasz formułę dzięki której jedni dostają pracę, a inni miesiącami szukają bez skutku i co zrobić by znaleźć się w pierwszej grupie bardzo szybko

Dostęp do webinaru dostaniesz za:

06
Dni
20
Godzin
22
Minut
58
Sekund

Cześć, jestem Ola (lub Alex)

Aleksandra Grzybek - confidence & success coach, mentor kariery, host podcastu Confidence Rockstar.

Ponad 10 lat spędziłam w Irlandii i Wielkiej Brytanii, gdzie pracowałam na kierowniczych stanowiskach. Byłam odpowiedzialna za procesy rekrutacji w wielu branżach w Polsce i za granicą, stąd wiem na co rekruterzy zwracają największą uwagę i co się liczy na rynku pracy. 

Pomagam ambitnym profesjonalistom  sprawnie przejść przez proces rekrutacji w języku polskim i angielskim na wysokim poziomie, oszczędzając miesięcy frustracji. Dzięki temu zdobywają oni przewagę nad konkurencją, awansują, zarabiają więcej orz dostają pracę, o której marzyli i na którą zasługują. 

Co mówią inni:

Karolina Kaszubowska (Biegły rewident) Pracuję z księgowymi, pomagam im podnosić kwalifikacje, ale zauważyłam, że same kwalifikacje nie wystarczą by zabłysnąć na rozmowie kwalifikacyjnej. Dzięki szkoleniom z Olą moi kursanci przeszli prawdziwą przemianę - od osób, które bały się wysłać CV do pójścia na rozmowę bez obaw, bo byli świetnie przygotowani. Dostają prace na wyższych stanowiskach i z lepszymi zarobkami niz początkowo zakładali.

Like  Reply  10h

Joanna (HR Manager) Gdyby wszyscy nasi kandydaci przygotowywali się do rozmowy kwalifikacyjnej z Tobą, nasza praca byłaby o wiele łatwiejsza i przyjemniejsza. Zaoszczędziłoby to obu stronom ogromu czasu, pieniędzy i frustracji. 

Magda Motyka

Dostałam pracę w firmie, o której marzyłam od początku studiów. A zaczynałam nie wierząc w siebie i bałam się nawet złożyć swoje CV.

Dzięki Tobie byłam świetnie przygotowana do rozmowy w języku angielskim i uwierzyłam, że mogę osiągnąć swoje cele. Myślę, że nie byłoby to możliwe bez Twojej wiedzy, energii i wsparcia. 

Marcin wcisło


Bardzo szybko dostałem pracę. Uważam, że masz najlepszą ofertę na rynku jeśli chodzi o przejście procesu rekrutacyjnego in English. Często ludzie mają świetnie umiejętności i doświadczenie, ale angielski ich blokuje. Z Twoją pomocą wszystko jest w jednym miejscu i działa.

Ula Szela

Dostałam tę pracę !! Bardzo dodałaś mi pewności siebie, wyłapałaś błędy, pomogłaś ułozyć sensowne odpowiedzi po angielsku, ale najważniejsze to uwierzyć w samą siebie. Przecież po dziesiątkach rozmów, które miałam przez ostatnie 2 miesiące i ciągłych odmowach zaczęłam już sama wątpić we wszystkie swoje umiejętności. Jednak ostatnie interview poszło znakomicie. 

 Tylko jeden klik dzieli Cię od zapisu na"

 Bezpłatne Szkolenie Online:

"Jak zabłysnąć podczas job interview in English, powalić 

potencjalnego pracodawcę na kolana i zdobyć wymarzoną pracę" 

Copyright © 2023. Alex Grzybek. All Rights Reserved.