Dla profesjonalistów, gotowych zdobyć wszystko co dla nich wazne!

Masterclass: Umysł Sukcesu


WTOREK 15/02/2022, GODZ. 19:00 

CO CIĘ CZEKA PODCZAS SZKOLENIA:

  • Zrozumiesz co do tej pory powstrzymywało Cię przed osiągnięciem Twoich celów i wyeliminujesz to raz na zawsze
  • Poznasz składowe elementy sukcesu, to co wyróżnia osoby, które osiągają sukces od tych, którym się nie udaje 
  • Nauczysz się jak zaprogramować swój umysł na sukces byś mógł osiagnąć to czego pragniesz w każdej dzidzinie życia
  • To szkolenie będzie nagrywane i możesz wracać do niego kiedy tylko potrzebujesz

Cena 197zł 

Teraz Tylko 37 zł

OFERTA LIMITOWANA

00
Days
:
 
00
Hours
:
 
00
Minutes
:
 
00
Seconds

You missed out!


O Autorce:

Aleksandra Grzybek - coach kariery i pewności siebie, mentorka, host podcastu Confidence Rockstar, English tutor.


Ostatnie 12 lat spędziłam w Irlandii i Wielkiej Brytanii, gdzie pracowałam na kierowniczych stanowiskach oraz założyłam własny biznes w języku angielskim. 

Byłam odpowiedzialna za procesy rekrutacji w wielu branżach w Polsce i za granicą, stąd wiem na co rekruterzy zwracają największą uwagę i co się liczy na rynku pracy. 


Pomagam ambitnym profesjonalistom uwierzyć w siebie i wziąć karierę w swoje ręce, by życie zawodowe było dla nich źródłem radości i satysfakcji. Pomagam stworzyć skuteczne dokumenty aplikacyjne, przygotowuję kandydatów do rozmowy kwalifikacyjnej w języku polskim i angielskim na wysokim poziomie. Dzięki temu zdobywają oni przewagę nad konkurencją i dostają pracę o której marzyli i na którą zasługują. Zarabiają więcej i zmieniają swoje życie.

Co o Autorce mówią inni...

emilia Rebzda

Magia działa !!! Praca z afirmacjami oraz trening umysłu, by nie przeszkadzać samej sobie doprowadziły mnie do punktu, w którym marzenia zamieniają się w rzeczywistość. W ciągu zaledwie kilku miesięcy dostałam feedback od Universe z szansą na zmianę mojej obecnej pracy… i jedyne co musiałam zrobić to powiedzieć TAK!!! Czuję się szczęśliwa, spełniona i zmotywowana. Dziękuję Alex bo mój sukces jest Twoim sukcesem !!! Bez Twojej wiedzy i zaangażowania nie byłabym osobą, którą jestem teraz. 

 

Celina czechowicz

Podczas naszych wspólnych 6 tygodni nauczyłam się rozpoznawać swoje potrzeby oraz zrozumiałam, że są one tak samo ważne jak potrzeby innych. Nie można być szczęśliwym uszczęśliwiając innych, równocześnie postępując wbrew sobie. Trzeba podążać za głosem intuicji, bo on wie co jest dla nas najlepsze. Po raz pierwszy w życiu zaczęłam akceptować siebie, taką jaka jestem i radzić sobie z samodzielnym podejmowaniem decyzji. Bardzo polecam współpracę z Olą, gdyż praca z nią przynosi efekty. 

Marta Antoszewska

Do Oli trafiłam kiedy w życiu zawodowym doszłam do tzw. ściany. Moja pewność siebie była na poziomie -100. Właściwie nie wiedziałam czego tak naprawdę chcę, widziałam tylko to czego nie umiem i nie mam… Praca z Olą otworzyła moją głowę, z oczu spadły klapki zaczęłam intensywnie szukać nowej pracy, bo to co wiedziałam na pewno, to fakt że tu gdzie jestem nie jest mi dobrze. Zrobilam to, od lutego zaczelam nową pracę. Ola jest świetną mentorką, współpraca z nią daje energię i poczucie że możesz wszystko! Jest kompetentną, rzeczową wspaniałą kobietą. Dla niej nie ma rzeczy niemożliwych, a po współpracy z Nią Ty również zaczynasz w to wierzyć” 

Najczęściej zadawane pytania

Jak długo będę mieć dostęp do masterclass?

Dostęp do Masterclass dostajesz dożywotnio, możesz do niego wracać kiedy tylko chcesz.

W jakim języku prowadzony jest masteclass?

Masterclass jest prowadzone w języku polskim.

Czy podczas masterclass mogę zadawać pytania?

Tak oczywiście, podczas szkolenia możesz zadawać pytania, odpowiadam na wszystkie pytania.

jak mogę zapłacić za szkolenie

Po kliknięciu w link: Tak zapisuję się, jest opcja skorzystania z polskich bramek płatniczych, płatności kartą lub paypal. Jeśli chcesz dokonać przelewu bezpośrednio na konto, wyślij mi maila na: contact@alexgrzybek.com i prześlę Ci instrukcje.  

 

 Tylko jeden klik dzieli Cię od zapisania się na

Masterclass: "Umysl Sukcesu"

37


OFERTA LIMITOWANA


Copyright © 2022. Alex Grzybek. Wszelkie prawa zastrzezone.