Dla ambitnych profesjonalistów, gotowych teraz dostać wymarzoną pracę!

Szkolenie: "Rozmowa kwalifikacyjna na żywo"

Przećwicz z ekspertem na żywo, zabłyśnij przed pracodawcą by dostać tę pracę !

KIEDY - Sobota 9-go marca 2024 o godz. 10:30 (czasu polskiego)

TO JEST OSTATNIE TEGO TYPU SZKOLENIE ZE MNĄ NA ŻYWO !!!

CO CIĘ CZEKA PODCZAS SZKOLENIA:

  • Omówimy najczęściej padające pytania podczas rozmowy kwalifikacyjnej - dostaniesz gotowe sposoby i szablony jak odpowiadać by zaimponować pracodawcy 
  • Masz okazję przećwiczyć swoje odpowiedzi na żywo i od razu dostaniesz ode mnie feedback - by był efekt WOW
  • Dowiesz się co mówić, jak mówić, a czego absolutnie unikać, poznasz jak działa mowa ciała, język, sposób prezentacji, pewność siebie by zdeklasować konkurencję
  •  To szkolenie potrwa ponad 2 godziny, będzie nagrywane i możesz wracać do niego kiedy tylko potrzebujesz
  • BONUS - dostaniesz w prezencie E-book: "Job interview in English - useful phrases and vocabulary" (o wartości 107zł)

To szkolenie to bezpośredni TRENING ze mną za namiastkę tego

ile kosztuje indywidualna konsultacja.

Cena standard 397 zł

Teraz Tylko 227

LIMIT MIEJSC!


O Autorce:

Aleksandra Grzybek - mentor kariery i pewności siebie, host podcastu Confidence Rockstar, English tutor. 

Ponad 10 lat spędziłam w Irlandii i Wielkiej Brytanii, gdzie pracowałam na kierowniczych stanowiskach oraz założyłam własny biznes w języku angielskim. 

Byłam odpowiedzialna za procesy rekrutacji w wielu branżach w Polsce i za granicą, stąd wiem na co rekruterzy zwracają największą uwagę i co się liczy na rynku pracy. 

Pomagam ambitnym profesjonalistom uwierzyć w siebie i wziąć karierę w swoje ręce, by życie zawodowe było dla nich źródłem radości i satysfakcji. Pomagam stworzyć skuteczne dokumenty aplikacyjne, przygotowuję kandydatów do rozmowy kwalifikacyjnej w języku polskim i angielskim na wysokim poziomie. Dzięki temu zdobywają oni przewagę nad konkurencją i dostają pracę o której marzyli i na którą zasługują. Zarabiają więcej i zmieniają swoje życie.

Co o szkoleniu mówią inni...

Barbara zakrzewska 

Bardzo wartościowe szkolenie, nawet nie zdawałam sobie sprawy, że można tak płynnie odpowiedzieć na pytanie: "powiedz nam coś o sobie", tak by pracodawca chciał nas zatrudnić. Nie wiedziałam, że tyle rzeczy liczy się podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Mnóstwo wskazówek, teraz czuję się pewnie mówiąc o swoich osiągnięciach., a wcześniej uważałam, że nic takiego nie mam. 

krzysztof wiśniewski 

To była bardzo cenna lekcja. Oprócz możliwości przećwiczenia elementów rozmowy kwalifikacyjnej byłem w stanie posłuchać jak inni ludzie opowiadają o swoich umiejętnościach, kompetencjach, słabych, silnych stronach itd.  Można wychwycić wiele rzeczy/błędów które się popełnia i nie kontroluje się tego. Ola daje mnóstwo tipów, zwraca uwagę na niby niuanse, które jednak mają ogromne znaczenie. Po tym szkoleniu zmieniłem spojrzenie na siebie i proces rekrutacji o 180 stopni. 

Iwona Mielczarek 

Z początku niepewnie czułam się mówić przy innych, ale samo słuchanie feedbacku jaki dawałaś osobom od razu po ich wypowiedzi bardzo otworzyło mi oczy na to co jest istotne. Dodało mi to odwagi, zupełnie inaczej spojrzałam na siebie i na to jak się prezentuję. Efekt - na pierwszej rozmowie po szkoleniu dostałam pracę! 

Najczęściej zadawane pytania

Ile osób bierze udział w szkoleniu?

W szkoleniu bierze udział maksymalnie 10 osób, każdy będzie miał okazję odpowiedzieć na dane pytanie by dostać mój feedback. 

 

Jak długo będę mieć dostęp do szkolenia?

Dostęp do szkolenia dostajesz dożywotnio, możesz do niego wracać kiedy tylko chcesz. Omówione zagadnienia są pod rozmowę kwalifikacyjną w każdej branży. 

 

W jakim języku prowadzone jest szkolenie?

Szkolenie jest prowadzone w języku polskim, ale omawiane zagadnienia są adekwatne również pod rozmowę kwalifikacyjną w języku angielskim. 

 

Czy muszę brać czynny udział w szkoleniu i odpowiadać na pytania przed innymi?

Nie musisz odpowiadać na pytania w grupie. Możesz się przysłuchiwać odpowiedziom innych osób, samo słuchanie feedbacku innych osób będzie dla Ciebie pomocne. Zachęcam do czynnego udziału, ale decyzja należy do Ciebie. 

 

Czy podczas szkolenia mogę zadawać pytania?

Tak oczywiście, podczas szkolenia możesz zadawać pytania, nawet szczegółowe w odniesieniu do Twojej branży. 

 

Czy mogę zapłacić przelewem?

Tak, możesz dokonać przelewu bezpośrednio na konto, wyślij mi maila na: contact@alexgrzybek.com i prześlę Ci instrukcje.  

 

 Tylko jeden klik dzieli Cię od zapisania się na

Szkolenie: "Rozmowa 

Kwalifikacyjna Na Żywo"

227 zł (*LIMIT MIEJSC!)

Copyright © 2024. Alex Grzybek. All Rights Reserved.