Dla kobiet sukcesu gotowych zrealizować swoje cele w 2024 roku!

Odkryj SEKRET 

Skutecznego Wyznaczania i Osiągania Celów 

i przekuj swoje marzenia w rzeczywistość


Jeśli masz pragnienie w swoim sercu, jest ono dla Ciebie przeznaczone, w przeciwnym razie w ogóle by go tam nie było. Przestań sama stać sobie na drodze

i dostaniesz to o czym marzysz szybciej niż myślisz. 

~ Alex Grzybek ~

Założę się, że skoro tu jesteś to masz marzenia, które chcesz spełnić. Być może co roku wyznaczasz cele, nawet je zapisujesz, ale jakoś kiepsko idzie z ich realizacją. W styczniu masz całą listę noworocznych postanowień, a pod koniec roku, w grudniu, okazuje się, że nie wyszło... znowu. 

Zastanawiasz się: "co jest ze mną nie tak", "może mam jakiś feler?"

Dlaczego innym się udaje, a mnie nie? Albo dlaczego w pewnych dziedzinach odnoszę sukcesy, a w innych jest pod górkę niezależnie od tego co robię?

Po pierwsze - to chcę Cię zapewnić, że to nie żaden feler i 

WSZYSTKO JEST Z TOBĄ W PORZĄDKU. 

Po drugie - nie tylko Ty tak masz. Większość ludzi porzuca noworoczne postanowienia do 20-go stycznia. For Real ! Tak, w trzy tygodnie po zapewnieniach: "Nowy rok, nowa Ja, tym razem na pewno zrobię to i owo" zapał mija i niewiele zostaje z tych deklaracji...

Dlaczego ludzie nie realizują swoich noworocznych postanowień?

  • nie mają pojęcia czego tak naprawdę chcą
  • nie umieją prawidłowo wyznaczać celów
  • nie wiedzą co, dlaczego i jak robić by te cele osiągnąć
  • tyle razy im już nie wyszło, więc w ogóle nie wyznaczają celów, bo boją się rozczarowania i frustracji  
  • brakuje im motywacji i wytrwałości szczególnie gdy pojawiają się trudności
  • nie mają wsparcia w swoim otoczeniu, a często wręcz słyszą "daj spokój, i tak nie dasz rady"A teraz wyobraź sobie... Jakby to było...

Mieć wymarzoną wagę, wyglądać bosko i czuć się wspaniale w swoim ciele 

Mieć wspaniały związek, kochającego partnera, który nosi Cię na rękach

Cieszyć się pięknym domem pełnym radości, miłości i zrozumienia 

Zmienić pracę na ciekawszą, lepiej płatną, przynoszącą więcej satysfakcji i zapewniającą rozwój kariery 

Zarabiać tyle ile pragniesz i nigdy więcej nie martwić się o pieniądze 

Założyć własny biznes, robić to co kochasz i przekuć swoją pasję w profit

Nauczyć się języka, zdobyć dyplom, skończyć kursy, o których od zawsze marzyłaś

Mieć czas na rozwijanie swoich pasji i hobby, robić to co sprawia Ci mnóstwo radości

Zwiedzać świat, smakować nowych kuchni, próbować nowych sportów, korzystać z życia tak jak na to zasługujesz

Spełniać WSZYSTKIE swoje marzenia, niezależnie od tego jak bardzo "nierealne" się wydają

Na koniec roku z zachwytem stwierdzić "TAK, ZROBIŁAM TO" 

To wszystko jest możliwe dla Ciebie

<

ALE... Jest Jeden Warunek!

TRZEBA NAUCZYĆ SIĘ FORMULY SKUTECZNEGO WYZNACZANIA I OSIĄGANIA CELÓW


Wyznaczanie celów to sztuka, umiejętność, której trzeba się nauczyć. Większość ludzi zabiera się do tego źle, więc nic dziwnego, że nie ma rezultatów. 

Tak samo jak uczysz się prowadzić samochód, jeździć na nartach, tworyzć zestawienia finansowe, tabele w excelu, czy  ustawiać reklamy na facebooku. 

Tak samo tutaj - trzeba poznać ZASADY, stworzyć konkretny PLAN, wdrożyć konkretne DZIAŁANIE i wyrobić w sobie nowe NAWYKI, które gwarantują sukces. 

Zła wiadomość jest taka, że jeśli nie wiesz czego nie wiesz, to nie jesteś w stanie nic z tym zrobić. A dobra wiadomość jest taka, że nie musisz się dłużej zastanawiać JAK to zrobić. 

Bo właśnie tego wszystkiego nauczysz się w trakcie Programu VIP: Mój Cudowny Rok 2024. 

 OFERTA WYGASA ZA:

00
DNI
:
 
00
GODZINY
:
 
00
MINUTY
:
 
00
SEKUNDY

You missed out!

Mam dla Ciebie rozwiązanie! 

Pakiet VIP: Mój Cudowny Rok 2024


Pakiet VIP: Mój Cudowny Rok 2024 to 2x Sesje 1:1 ze mną, podczas których wspólnie WYZNACZYMY TWOJE CELE i stworzymy SPERSONALIZOWANY PLAN działania jak je osiągnąć. 

Będziemy pracować z Formułą VIA (Vision, Identity, Action - Wizja, Tożsamość, Działanie), która totalnie zrewolucjonizowała moje podejście do wyznaczania celów (i przede wszystkim pomaga mi je realizować). 

Dowiesz się jak przejść od pomysłu i marzenia to jego urzeczywistnienia i celebrowania sukcesu szybciej niż myślisz.

Nie ma znaczenia, czy wcześniej udało Ci się zrealizować swoje cele, czy też zupełnie Ci to nie szło. 

Ten  program VIP przygotowałam w taki sposób, by każdy, niezależnie od wieku, zawodu, biznesu, dochodu i aspiracji  mógł przekuć swoje plany w rzeczywistość. 

To bardzo ważne byś znała cały proces od A do Z. 

Jeśli go wdrożysz zgodnie z moimi instrukcjami - Twoje cele przestaną być tylko pobożnym życzeniem, one staną się Twoją rzeczywistością. 

Pakiet VIP: Mój Cudowny Rok jest Twoją najlepszą inwestycją


TAK INWESTYCJĄ. 

Ponieważ gdy nauczysz się jak prawidłowo wyznaczać cele korzystając z Formuły VIA, możesz raz za razem powtarzać ten sam proces. Będziesz w stanie osiągać swoje cele we wszystkich dziedzinach swojego życia, czując się szczęśliwa, zadowolona i spełniona. 

Pomyśl tylko jak zmieni się Twoje życie, co stanie się dla Ciebie możliwe?

Jak cenne jest to dla Ciebie?

 OFERTA WYGASA ZA:

00
DNI
:
 
00
GODZINY
:
 
00
MINUTY
:
 
00
SEKUNDY

You missed out!

Co otrzymujesz w ramach Pakietu VIP

Moje Top Cele 

Wyznaczymy cele w kluczowych dziedzinach Twojego życia korzystając z Formuły VIA, która czyni cuda. Dostaniesz feedback ode mnie na temat każdego Twojego celu by mieć pewność, że cel jest sformułowany poprawnie i może być zrealizowany.

Złote Zasady Tworzenia Planu 

Poznasz złote zasady tworzenia planu jak osiągnąć swoje cele w tym roku. Wspólnie stworzymy spersonalizowaną strategię dla Ciebie. 

Motywacja Mistrza 

Dowiesz się jak pokonać strach i utrzymać motywację. Czyli co zrobić żeby Ci się chciało chcieć, szczególnie wtedy gdy pojawiają się trudności, czy pozorny brak rezultatów. Dowiesz się co tak naprawę robi różnicę i wyrobisz w sobie nawyki sukcesu, które doprowadzą Cię tam dokąd zmierzasz. 

Partner sukcesu

Dostaniesz proces, który przynosi rezultaty, a w tym wiedzę, pozytywnego kopa by zacząć i wsparcie by wytrwać. Będę Twoją największą cheerleaderką i mentorem, który będzie Cię trzymał za słowo i który nie pozwoli Ci się poddać.

Co wchodzi w skład Pakietu VIP: Mój Cudowny Rok 2024

1

Kwestionariusz wstępny (wartość 97 zł)

Do wypełnienia przed naszym pierwszym spotkaniem, który pomoże Ci ustalić czego chcesz i który nastawi Cię na sukces podczas naszych spotkań. 

2

2 x 60 min intensywnej sesji ze mną (wartość 2000 zł)

Tutaj skupiamy się na Tobie i Twoim sukcesie. Podczas pierwszego spotkania wyznaczymy Twoje cele, stworzymy spersonalizowany plan działania, poznasz motywację Mistrza by zacząć działać. Podczas drugiego spotkania - po 2 tygodniach - upewnimy się, że jesteś na właściwej drodze, wzmocnimy Twoją motywację i poznasz nawyki sukcesu, których używają najlepsi na świecie. 

3

2 tygodnie wsparcia (wartość 600 zł)

Prywatny mailowy dostęp do mnie, gdzie możesz zadać pytania pojawiające się po naszym spotkaniu. Wyrobienie nowych nawyków wymaga czasu. Będą wątpliwości, będą dni kiedy nie będzie Ci się chciało. Własnie wtedy jestem po to by pomóc Ci wytrwać w Twoich postanowieniach i umocnić Cię w drodze do celu. 

4

Sprawdzony proces na lata (bezcenne)

Dostajesz Formułe i Proces, który działa, który przynosi rezultaty, który możesz wykorzystywać w swoim życiu za każdym razem.

  Łączna Wartość Programu = 2697 zł  

Teraz Oferta dla Ciebie:

Pakiet VIP
Mój Cudowny Rok 2024

(* limit miejsc)


2697 zł 1297 zł


  • 2 x 60 min Sesji 1:1 z Aleksandrą Grzybek
  • 2 tygodnie wsparcia drogą mailową
  • Dodatkowe matertiały wzmacniające proces 


 OFERTA WYGASA ZA:

00
DNI
:
 
00
GODZINY
:
 
00
MINUTY
:
 
00
SEKUNDY

You missed out!


Aleksandra Grzybek

Ekspert pewności siebie, life & career coach, biznes mentor, host podcastu Confidence Rockstar.

Kiedy mój syn miał 7 m-cy ukończyłam swój pierwszy maraton i bieg z przeszkodami tough mudder. Trenowałam z dzieckiem na piersi, walcząc z bezsennymi nocami. To zainspirowało mnie do założenia pierwszego biznesu online Active Happy Mama.

Następnie, w ciągu kilku miesięcy, kilkukrotnie zawalił mi się świat - dwukrotnie zostałam zwolniona z pracy, straciłam 2 ciąże i usłyszałam diagnozę urazu biodra, miesiące chodzenia o kulach i wyrok, że już nie będę mogła  uprawiać sportu. Active Happy Mama nie miała racji bytu. 

Byłam bez pracy, bez biznesu, bez dochodu, a moja pewność siebie nie istniała. 

Zaczęłam od zera... i zamieszkałam w Hiszpanii, założyłam 2 nowe biznesy, w środku pandemii potroiłam swój cel finansowy i stworzyłam styl życia, dzięki któremu mogę pracować z dowolnego miejsca na ziemi. 

Pomagam głównie kobietom uwierzyć w siebie, by miały odwagę sięgać po swoje marzenia i stworzyć życie na włąsnych warunkach.  Jako mentor kariery pomagam klientom rozwijać się i spełniać w życiu zawodowym. A jako biznes mentor pomagam przekuć pasję w dochodowy biznes, który możesz prowadzić z dowolnego miejsca na ziemi. 

Co mówią inni:

Karolina Frycie

Zanim Cię poznałam moje życie było w czarnych kolorach. Odkąd zaczęłyśmy razem pracować dzieją się cuda. Problemy, które piętrzyły się od miesięcy, znalazły swoje rozwiązanie, a ja odnalazłam w sobie siłę, którą myślałam, że straciłam na zawsze. Powiedziałaś, że kiedy zacznę od siebie, wszystko wokół mnie się ułoży. Początkowo Ci nie wierzyłam, ale zaczęłam stosować to nad czym pracowałyśmy. I jestem w szoku, płaczę z radości i wdzięczności. 

Emilia Rebzda

Magia działa !!! Trening umysłu, by nie przeszkadzać samej sobie doprowadziły mnie do punktu, w którym marzenia zamieniają się w rzeczywistość. Dostałam szansę… i jedyne co musiałam zrobić to powiedzieć TAK. Dziękuję, bo mój sukces jest Twoim sukcesem !!! Bez Twojej wiedzy i zaangażowania nie byłabym osobą, którą jestem teraz. 

Fay Blakey

Miałam sesję z Alex kiedy ruszałam z moim nowym programem grupowym. Pomogła mi stworzyć konkretny plan działania plus totalnie zmieniła moje nastawienie do sprzedaży. Zapisało się więcej osób niż początkowo zakładałam. Alex wie jak przyciągnąć właściwych klientów, i co więcej -  naprawdę zależy jej byś odniosła sukces.

Celina Czechowicz

Nauczyłam się rozpoznawać swoje potrzeby oraz zrozumiałam, że nie można być szczęśliwym uszczęśliwiając innych, równocześnie postępując wbrew sobie. Trzeba nauczyć się wsłuchiwać w glos swojej duszy bo on wie co jest dla nas najlepsze. Po raz pierwszy w życiu zaczęłam akceptować siebie, taką jaka jestem i radzić sobie z samodzielnym podejmowaniem decyzji. Bardzo polecam współpracę z Olą gdyż praca z nią przynosi efekty. 

Pierwszym problemem jest to, że ludzie nie wiedza co robić. Drugim to, że nie robią tego co mają robić. Pomagam w pozbyciu się obu, dlatego odnosisz sukces. 

~ Alex Grzybek ~

 

Dołącz do grona osób, które już realizują WSZYSTKIE swoje cele i nie oglądają się za siebie

 

LIMIT MIEJSC !! zacznij już teraz 


 OFERTA WYGASA ZA:

00
DNI
:
 
00
GODZINY
:
 
00
MINUTY
:
 
00
SEKUNDY

You missed out!

Najczęściej zadawane pytania:

Kiedy zaczyna się nasza współpraca

Jak długo trwa nasza współpraca

jak mogę dokonać płatności?

Masz dodatkowe pytania - napisz do mnie:

Copyright © 2024. Alex Grzybek.