Dla profesjonalistów, gotowych dostać wymarzoną pracę!

UPS, Oferta Specjalna nie jest już dostępna!! 

Wciąż możesz kupić e-book w regularnej cenie.

E-book: 

"JOB INTERVIEW in English

Useful Phrases and Vocabulary" + Bonusy

Słownictwo i użyteczne zwroty w języku polskim i angielskim by zabłysnąć podczas job interview: 

  • Nauczysz się typowych zwrotów i profesjonalnego słownictwa pod job interview w języku angielskim
  • Poznasz typowe pytania zadawane podczas rozmowy kwalifikacyjnej i sprawdzone sposoby jak na nie odpowiadać po angielsku
  • Dowiesz się jak odpowiadać na trudne pytania, np. o swoje słabe strony lub o Twoje oczekiwania finansowe
  • Dowiesz się co mówić, jak mówić, kiedy mówić, a czego absolutnie unikać
  • Przestaniesz się bać, że zapomnisz co masz powiedzieć, albo czy Twoja odpowiedź jest odpowiednia
  • Odkryjesz jak zaprezentować się jako osoba pewna siebie, która zna swoją wartość i która dostanie tą pracę    
  • W ramach oferty promocyjnej dostaniesz dostęp do całego pakietu: Listy pytań w języku polskim i angielskim + E-book'a z "Useful phrases and vocabulary" +  E-book'a "Jak odpowiadac na pytanie o Twoje słabe strony"
  • Dostęp do wszystkich materiałów dostaniesz od razu po opłaceniu zamówienia, możesz z nich korzystać na dowolnym urządzeniu

Cena standard 97zł 

O Autorce:

Aleksandra Grzybek - confidence & success coach, mentory kariery, host podcastu Confidence Rockstar

Ponad 10 lat spędziłam w Irlandii i Wielkiej Brytanii, gdzie pracowałam na kierowniczych stanowiskach. Byłam odpowiedzialna za procesy rekrutacji w wielu branżach w Polsce i za granicą, stąd wiem na co rekruterzy zwracają największą uwagę i co się liczy na rynku pracy. 

Pomagam ambitnym profesjonalistom uwierzyć w siebie i wziąć karierę w swoje ręce, by ich życie zawodowe było dla nich źródłem radości i satysfakcji. Umożliwiam kandydatom sprawne przejście przez proces rekrutacji, przygotowuję ich do rozmowy kwalifikacyjnej w języku polskim i angielskim na wysokim poziomie, oszczędzając miesięcy frustracji. Dzięki temu zdobywają oni przewagę nad konkurencją, awansują, zarabiają więcej orz dostają pracę, o której marzyli i na którą zasługują. 

Pomagam ambitnym profesjonalistom uwierzyć w siebie i wziąć karierę w swoje ręce, by życie zawodowe było dla nich źródłem radości i satysfakcji. Przygotowuję kandydatów do rozmowy kwalifikacyjnej w języku polskim i angielskim na wysokim poziomie. Dzięki temu zdobywają oni przewagę nad konkurencją i dostają pracę o której marzyli i na którą zasługują. Zarabiają więcej i zmieniają swoje życie. 

Co o Autorce mówią inni...

Magda

"Świetny e-book, zawiera konkretne i sprawdzone przykłady odpowiedzi na pytania podczas rozmowy kwalifikacyjnej, duży nacisk nie tylko na to co mówić, ale jak mówić. Nie trzeba wertować słownika czy internetu, wszystko jest tutaj."

Joanna

"Ola to niesamowita osoba! Dzięki niej byłam wspaniale przygotowana do rozmowy, a w rezultacie dostałam pracę. Wychwyciła wszystkie moje błędy, dodała pewności siebie i podzieliła się swoimi radami, które oparte są na jej doświadczeniu i co najważniejsze: sprawdzają się!. Ola potrafi wydobyć z nas to co najlepsze, a z czego czasem nie zdajemy sobie sprawy. Jest przemiła i od początku wprowadza przyjazną atmosferę, każda minuta naszego spotkania była bardzo wartościowa."

angelika

"Chciałam podziękować za super ebooka - dzięki niemu przeszłam super rozmowę po angielsku i zmieniłam pracę"  

Ula

"Dostałam tę pracę  !!! Bardzo dodałaś mi pewności siebie, uwierzyłam że mogę lepiej mówić, lepiej wypaść w trakcie interview, wyłapałaś pełno błędów które robiłam, pomogłaś mi ułożyć sensowne odpowiedzi po angielsku, ale najważniejsze to uwierzyć w samą siebie ( !!!)  Przecież po dziesiątkach rozmów które miałam przez ostatnie 2 miesiące i ciągłych odmowach zaczęłam już sama siebie sabotować i wątpić coraz bardziej we wszystkie swoje umiejętności. Jednak ostatnie interview poszło znakomicie."

 Tylko jeden klik dzieli Cię od zamówienia

E-booka: "Job Interview in English - Useful Phrases and Vocabulary" za 97zł

Copyright © 2023. Alex Grzybek. All Rights Reserved.