Dla ambitnych profesjonalistów, gotowych zmienić swoje życie zawodowe!

Odkryj SKUTECZNĄ FORMUŁĘ 5P

i ZDOBĄDŹ WYMARZONĄ PRACĘ szybciej niż myślisz 


Główne problemy, które powodują, że ludzie nie awansują, nie aplikują o swoją wymarzoną pracę i mają przeciętną karierę:

 • boisz się, że nie jesteś wystraczająco dobry
 • po latach chcesz zmienić pracę, ale nie znasz zasad panujących na rynku pracy 
 • myślisz, że musisz spełniać ponad 100% wymagań na dane stanowisko
 •  wysyłasz dziesiątki CV, ale Twój telefon milczy, skrzynka mailowa jest pusta
 •  słyszałeś, że linkedin jest ważny, ale w ogóle nie wiesz co i jak masz tam zrobić
 • na samą myśl o job interview dostajesz białej gorączki
 • nie rozumiesz dlaczego rozmowy kwalifikacyjne w Polsce są po angielsku i jak je przejść 
 • obawiasz się, że stres weźmie górę, zapomnisz co masz powiedzieć i zaczniesz dukać bez sensu?
 • nie wiesz jak odpowiedzieć na pytanie o swoje mocne i słabe strony, czy też to upiorne "Proszę nam powiedzieć coś o sobie" 
 • zastanawiasz się co jest nie tak, rozmowa poszła całkiem dobrze, ale jednak zdecydowali się zatrudnić kogoś innego?
 • masz wrażenie, że inni mają większe doświadczenie, wyższe kwalifikacje, lepszy angielski, są bardziej pewni siebie i ogólnie lepiej wypadają, więc może czas się poddać?

Jednak tak naprawdę wcale nie chcesz się poddać.

Chcesz lepiej zarabiać, rozwijać się i z czerpać satysfakcję z pracy.

 

Wspólnie możemy pokonać te przeszkody w drodze do wymarzonej kariery!

Opanuj 5 kluczowych umiejętności według Formuły 5P i 

przygotuj się do procesu rekrutacji w jeden dzień.

Dostałam pracę w firmie, o której marzyłam od początku studiów. 

A zaczynałam nie wierząc w siebie i bałam się nawet wysłać swojego CV.  Pomogłaś mi przejść cały proces rekrutacji w języku angielskim. Dzięki Tobie uwierzyłam, że moje cele i marzenia można osiągnąć.


Magda MotykaTy również możesz dostać pracę, o której marzysz i na którą zasługujesz?


ALE... Jest Jeden Warunek!

DO ROZMOWY KWALIFIKACYJNEJ MUSISZ SIĘ ODPOWIEDNIO PRZYGOTOWAĆ!

Żeby zabłysnąć podczas rozmowy kwalifikacyjnej musisz zdobyć kompetencje w 4 kategoriach: Merytorycznie, Językowo, Sprzedażowo i Prezentacyjnie. 

I właśnie tego wszystkiego nauczysz się w kursie 

JOB INTERVIEW SUCCESS PACK  


Gdyby wszyscy nasi kandydaci przygotowywali się z Tobą do rozmowy kwalifikacyjnej 

to nasza praca byłaby o wiele łatwiejsza. Pozwoliłoby to zarówno kandydatom jak i nam zaoszczędzić mnóstwo czasu, pieniędzy frustracji. 

JOANNA (HR MANAGER)Kurs Oli to były najlepiej zainwestowane w siebie pieniądze. Wszystko podane na tacy. Poznałam wiele odpowiedzi, które do tej pory mi umykały. Zyskałam pewność siebie i świetne przygotowanie. Jakie było moje zdziwienie na rozmowie jak się okazało, że wszystko było dokładnie tak jak w kursie. Dokładnie krok po kroku. 

Jeżeli ktoś się jeszcze zastanawia, to naprawdę warto.


Magdalena JareckaChcesz poznać Tajniki jak SKUTECZNIE PRZEJŚĆ PROCES REKRUTACJI

by dostać wymarzoną pracę?Klienci trafiają do mnie, bo albo nie dostają zaproszenia na rozmowę kwalifikacyjną, albo nie umieją skutecznie przejść rozmowy kwalifikacyjnej, i kończy się kurtuazyjnym mailem "Przykro nam, zdecydowaliśmy się zatrudnić kogoś innego..."


Jestem dla nich po to, by pokazać im sprawdzoną drogę do pracy, na której im zależy i na którą zasługują. O ich efektach przeczytasz poniżej, ale najpierw wyobraź sobie, że Ty też masz już swoją pracę marzeń. Wyobraź sobie o ile więcej stabilizacji, wolności i satysfakcji dzięki temu zyskujesz.


Nagle okazuje się, że pieniądze przestają być dla Ciebie problemem - stać Cię na wymarzone wakacje, dom za miastem, jesteś w stanie zabezpieczyć przyszłość rodziny. 

Nagle okazuje się, że nie popadasz w depresję w każdy poniedziałkowy poranek - bo uwielbiasz swoją pracę, uczysz się, rozwijasz, świetnie zarabiasz i spędzasz swój dzień w przyjaznej atmosferze z wartościowymi ludźmi. 


To tylko przykłady, bo Ty sam doskonale wiesz, jakie są Twoje cele i jak dużo możliwości dają Ci dobre zarobki i praca dająca spełnienie. 

Brzmi zbyt pięknie? Wydaje się to nierealne?

Kupiłam kurs podczas webinaru, od razu zaczęłam słuchać i wdrażać, czasem uczyłam się nawet do 2.00 w nocy. Bardzo opłacało się w to zainwestować, dałaś mi tyle pewności siebie jakiej nie miałam przez 10 lat.  Najważniejsze to to, że w końcu zaczęłam składać CV, napisane tak jak podpowiadałaś. W środę miałam interview, a w czwartek napisali, że dostałam tę pracę! Jestem w szoku bo przez ostatnie kilka lat w ogóle nie wierzyłam w siebie, a w ciągu niecałych 3 tygodni dostałam pracę !

Sylwia Cieślak

Mam dla Ciebie rozwiązanie! 

Kompleksowy Kurs Online

 JOB INTERVIEW SUCCESS PACK  


To wyjątkowe szkolenie oparte na moich autorskich metodach, które przeprowadzi Cię przez cały proces rekrutacji krok po kroku. 

Nieważne w jakiej branży szukasz pracy. 

kurs przygotowałam w taki sposób, aby każdy, niezależnie od zawodu, wykształcenia czy doświadczenia mógł świetnie przygotować się do rozmowy o pracę w języku angielskim lub/i polskim. 

W Kursie znajdziesz ponad 8 godzin nagrań video plus specjalne bonusy (łącznie ponad 15 godzin nagrań), czyli w jeden dzień możesz profesjonalnie przygotować się do całego procesu.

To bardzo ważne byś znał cały proces PO KOLEI od A do Z. Jeśli go wdrożysz zgodnie z moimi instrukcjami - Twoje job interview pójdzie wyśmienicie i zakończy się ofertą pracy.

Ten kurs oszczędza CZAS I PIENIĄDZE, WSZYSTKO jest w JEDNYM MIEJSCU, NARZĘDZIA jak zdobyć wymarzoną pracę są PODANE NA TACY! 

W pandemii zostałam na lodzie. Dałaś mi mega kopa, pomogłaś uwierzyć, że nie jest ze mną tak źle jak myślałam... Bałam się linkedin, bo go nie znałam, ale okazało się, że wystarczy sięgnąć po odpowiednie narzędzia. I podczas gdy gro ludzi z branży gastronomicznej wciąż szukało pracy, ja dostałam świetną pracę w marketingu, super zarobki i jestem w stałym kontakcie z klientami zagranicznymi." 


Ania Bat-Ulzii


Profesjonalne przygotowanie do procesu rekrutacji in English lub/i po polsku.

Opanuj 5 kluczowych umiejętności według Formuły 5P:

Zobacz co znajdziesz w środku:

MODUŁ 1: PRINCIPLES / PODSTAWY 

Poznasz złote ZASADY procesu rekrutacji, dzięki którym zostawisz konkurencję w tyle. Od początku zaprogramujesz się na sukces. 

MODUŁ 2: PREPARATION / PRZYGOTOWANIE

Perfekcyjnie PRZYGOTUJESZ się do rozmowy kwalifikacyjnej w języku polskim i angielskim tak by wywołać efekt WOW przed potencjalnym pracodawcą

MODUŁ 3:   PRACTICE / PRAKTYKA

PRZEĆWICZYSZ odpowiedzi na ponad 20 pytań w języku polskim i angielskim. Dostaniesz gotowe słownictwo pod job interview in English, dowiesz się co mówić, a czego nie, oraz jakie pytania zadać pracodawcy, dzięki czemu przestaniesz błądzić jak dziecko we mgle

MODUŁ 4: PERCEPTION / PEWNOŚĆ SIEBIE

Dowiesz się jak uwierzyć w siebie i jak zwiększyć PEWNOŚĆ SIEBIE by pokazać się jako najlepsza osoba na dane stanowisko 

MODUŁ 5: PRESENTATION / PREZENTACJA

Odkryjesz jak ZAPREZENTOWAĆ  się w sposób "sprzedażowy" by zaimponować pracodawcy. Co oznacza, że... dostaniesz tę pracę

BONUS MODUŁ: PUZZLES / PUZLE

Poznasz SEKRETY rekruterów, to o czym się nie mówi, a co robi wielką różnicę

WARTOŚĆ KURSU: 1997 zł

(6 Modułów + Workbooki do wypełnienia)

Dołącz TERAZ i zgarnij aż 8 EXTRA BONUSÓW

dzięki którym łatwiej i szybciej zdobędziesz pracę

1

BONUS #1 (o wartości 297 zł) 

SZKOLENIE CV - jak stworzyć skuteczne CV, które wyróżnia Cię na tle konkurencji i zapewni Ci zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną .

2

BONUS #2 (o wartości 297 zł) 

SZKOLENIE LINKEDIN - jak stworzyć znakomity profil na linkedin, by to do Ciebie napływały oferty pracy 

3

BONUS #3 (o wartości 97 zł) 

E-BOOK "Job Interview in English - Useful phrases and vocabulary" - ze słownikiem polsko-angielskim, profesjonalnym słownictwem Business English i gotowymi szablonami odpowiedzi na pytania pojawiające się na rozmowie kwalifikacyjnej.

4

BONUS #4 (o wartości 500 zł) 

ZAMKNIĘTA GRUPA WSPARCIA NA FACEBOOKU - z bezpośrednim wsparciem Aleksandry Grzybek, gdzie możesz zadawać pytania, więc nie jesteś pozostawiony sam sobie

5

BONUS #5 (o wartości 350 zł) 

MASTERCLASS UMYSŁ SUKCESU - top trening jak zaprogramować swój umysł na sukces, by osiągnąć wszystko na czym Ci zależy 

6

EXTRA BONUS #6 (o wartości 397 zł)

PAKIET SZKOLEŃ Z EKSPERTAMI REKRUTACJI - w tym z Grupy Pracuj.pl, międzynarodowym rekruterem, specjalistą od wystąpień publicznych 

7

BONUS #7 (o wartości 297 zł) TYLKO PAKIET VIP

AUDYT TWOJEGO CV - profesjonaly feedback Twojego CV - co zmienić, poprawić, usunąć, by CV wywołało efekt WOW i dało Ci zaproszenie na job interview 

8

BONUS #8 (o wartości 800 zł) TYLKO PAKIET VIP

KONSULTACJA 1:1 Z ALEKSANDRĄ GRZYBEK - najbardziej spersonalizowane spotkanie przygotowujące Cię pod konkretne job interview - omówienie wszystkich pytań w 4 aspektach plus  coaching and mentoring. 

"

Moje CV jest fenomenalne, nawet nie wiem jakich słów użyć by wyrazić jak bardzo jestem pod wrażeniem. W pierwszym tygodniu dostałam zaproszenia na 3 rozmowy kwalifikacyjne. Dziękuję, że potrafiłaś wydobyć ze mnie to, z czego nawet nie zdawałam sobie sprawy.


Danuta Wróbel 


Wartość kursu  1997 zł + Bonusów 1091 zł

Łączna Wartość = 3935 zł

Dostałam pracę!!! Dzięki kursowi zrozumiałam, że warto także aplikować na stanowiska w których nie spełnia się wszystkich wymagań, trzeba tylko wiedzieć jak. Kurs przygotowany jest bardzo profesjonalnie poparty wiedzą z doświadczeń zawodowych. Ola udziela cennych rad, które umożliwiają poznanie trików rekrutacyjnych oraz wychwytuje i eliminuje błędy mające duże znaczenie podczas całego procesu rekrutacyjnego. Bardzo polecam kurs.

ULA

Zarejestruj się teraz aby:

Otrzymać natychmiastowy dostęp

Dostęp do kursu otrzymasz od razu po złożeniu zamówienia - tylko teraz w super cenie!

Oglądać z dowolnego miejsca bez limitu

Kurs możesz oglądać na dowolnym urządzeniu, potrzebujesz jedynie internetu

Oszczędzić CZAS i PIENIĄDZE

Ogromna dawka wiedzy, strategii i narzędzi w jednym miejscu , dzięki którym zdeklasujesz konkurencję 

Nauczyć się i wdrożyć

Dowiesz się jak najszybciej się przygotować by zdobyć wymarzoną pracę 

"

Jeśli zastanawiasz się czy warto, to Ci powiem, że WARTO. Przez ostatnie 3 miesiące chodziłam na rozmowy kwalifikacyjne, bez skutku. Kupiłam kurs Oli i W CIĄGU TYGODNIA dostałam pracę. Całe job interview było po angielsku. Dostałam tak ogromną dawkę wiedzy i motywacji, a także nabrałam mega pewnoci siebie.

Korzystaj, bo warto walczyć o siebie. 


Magdalena Kominek


  Łączna Wartość 3935 zł 

Teraz oferta dla Ciebie:

STANDARD

3935zł 997 PLN

(lub 2x527zł) 

 • Kurs 6 Modułów
 • #1 Trening CV
 • #2 Trening Linkedin
 • #3 E-book Słownictwo in English
 • #4 Facebook Grupa
 • #5 Masterclass Umysł Sukcesu
 • #6 Pakiet szkoleń z ekspertami
 • #7 Audyt Twojego CV
 • #8 90 min Konsultacji 1:1 


VIP 

5032zł 1997 PLN

(lub 2x1027zł) 

 • Kurs 6 Modułów
 • #1 Trening CV
 • #2 Trening Linkedin
 • #3 E-book Słownictwo in English
 • #4 Facebook Grupa
 • #5 Masterclass Umysł Sukcesu
 • #6 Pakiet szkoleń z ekspertami
 • #7 Audyt Twojego CV
 • #8 90 min Konsultacji 1:1  

"

Wszystkim  tym, którzy się wahają - dziś wysłuchałam 1.5 godzinnego nagrania Alex, traktującego o najpopularniejszych pytaniach podczas job interview - każde z nich jest

szczegółowo omówione, a wskazówki jak powinna wyglądać odpowiedź dosłownie podane na tacy.  


Marta HoroszAutorka Kursu - Aleksandra Grzybek

Ekspert pewności siebie, confidence & career coach, host podcastu Confidence Rockstar.

Ponad 10 lat spędziłam w Irlandii i Wielkiej Brytanii, gdzie pracowałam na kierowniczych stanowiskach oraz założyłam własny biznes w języku angielskim.  Byłam odpowiedzialna za procesy rekrutacji w wielu branżach w Polsce i za granicą, stąd wiem na co rekruterzy zwracają największą uwagę i co się liczy na rynku pracy. 

Pomagam ambitnym profesjonalistom  sprawnie przejść przez proces rekrutacji w języku polskim i angielskim na wysokim poziomie, oszczędzając miesięcy frustracji. Dzięki temu zdobywają oni przewagę nad konkurencją, awansują, zarabiają więcej orz dostają pracę, o której marzyli i na którą zasługują. 

Poznaj więcej opinii o Kursie:

 Jestem pewna, że gdybym nie zdecydowała się na współpracę z tobą, nie byłabym tu gdzie teraz jestem

Brałam udział w pierwszej edycji Twojego kursu i dostałam pracę, na której tak mi zależało. W moim przypadku był to cały proces - zmiany sposobu myślenia, budowania wiary we własne siły oraz przełamania wątpliwości, które mnie powstrzymały. Kiedy teraz porównuję w jakim miejscu byłam rok temu, jestem bardzo szczęśliwa i wdzięczna, że miałam szansę współpracować z Tobą. Ponieważ jestem pewna, że gdybym nie wzięła w tym udziału nie byłabym tu gdzie teraz jestem.

Martyna Zakrzewska

 Dostałam tę pracę!
pomogłaś mi przede wszystkim uwierzyć
w siebie 

Dostałam tę pracę  !!! Bardzo dodałaś mi pewności siebie, wyłapałaś pełno błędów które robiłam, pomogłaś mi ułożyć sensowne odpowiedzi, ale najważniejsze to uwierzyć w samą siebie ( !!!)  Przecież po dziesiątkach rozmów które miałam przez ostatnie 2 miesiące i ciągłych odmowach zaczęłam już sama siebie sabotować i wątpić coraz bardziej we wszystkie swoje umiejętności. Jednak ostatnie interview poszło znakomicie.

Ula Szela

TEN KURS  MOTYWUJE DO PRACY I SPRAWIA, ŻE SAMOOCENA WZRASTA WE WSZYSTKICH SFERACH ŻYCIA

Bardzo wysoko oceniam poziom merytoryczny wszystkich modułów oraz Oli zaangażowanie, umiejętności, kompetencjeBezcenne są wszystkie wskazówki i uwagi poparte doświadczeniem zawodowym i wiedzą praktyczną. Ten kurs bardzo motywuje do pracy i sprawia, że nasza samoocena wzrasta 100 % we wszystkich sferach życia, a niemożliwe w jednej chwili staje się możliwe. Uczestniczyłam w kilku kursach, ale ten podoba mi się najbardziej i polecam go bardzo każdemu. 

Dorota Polikowska

Napisałam nowe CV i  telefon w końcu zaczął dzwonić

W okresie maj-grudzień miałam zaledwie 2 rozmowy o pracę. W ramach postanowień noworocznych zakupiłam u Oli pakiet VIP –> pełen wskazówek, przydatnych informacji i motywacji. Zaczęłam od początku, Napisałam nowe CV z pomocą Oli i zadziała się magia, telefon w końcu zaczął dzwonić. Ola przygotowała mnie do rozmowy w sposób rzetelny i profesjonalny. Podniosła moją pewność siebie. Dostałam pracę!

Agnieszka Kubiak

masz najlepszą ofertę na rynku jeśli chodzi o job interview in english

Skorzystałem z kursu dość intensywnie i skutecznie, bo bardzo szybko dostałem pracę. Uważam, że masz najlepszą ofertę na rynku jeśli chodzi o przygotowanie do procesu rekrutacji w języku angielskim. 

Marcin Wcisło 

Myślałam,  że wiem wszystko, okazało się jednak, że wcale tak dobrze przygotowana nie jestem 

pierwszym momencie pomyślałam, że to nie dla mnie, przecież wiem wszystko. Moduł 1 i … taaa, okazało się, że wcale tak dobrze przygotowana to ja nie jestem. Proces rekrutacyjny to sprzedaż, w której głównym produktem, a zarazem szefem tego procesu jestem JA. Ola jak nikt inny, potrafi w mega pozytywny i energetyczny sposób przejść go ze mną. Daje cenne wskazówki, wyłapuje błędy i najważniejsze – dodaje pewności siebie. Dostałam pracę!

Kaśka Grzesińska 

Przypadkowe działanie to przypadkowe rezultaty.

Czas na Profesjonalne Podejście.

Ten Kurs oszczędza CZAS I PIENIĄDZE.

Wszystkie NARZĘDZIA i STRATEGIE są w JEDNYM miejscu dosłownie PODANE NA TACY.  

"

Dostałam pracę, która jest spełnieniem moich marzeń. Co ciekawe – moja rozmowa kwalifikacyjna odbyła się po niemiecku, a nasze przygotowanie in English, co tylko utwierdziło mnie w przekonaniu, że sukces na rozmowie nie polega na recytowaniu z góry zdefiniowanych zwrotów, ale poznaniu systemu, który DZIAŁA. Ola pomogła mi zmienić sposób myślenia z “nie mogę” na “właśnie dlatego mogę”. 


Joanna Buksak

 

Zainwestuj w Swój Sukces!

 Dołącz do grona osób, które już zdobyły swoją wymarzoną pracę!


Mam pracę!!! Bardzo dziękuję za wszystkie rady! Dzięki kursowi Job Interview Success Pack 

 i naszym sesjom poczułam się pewniej, wszystko miałam dobrze ułożone w głowie 

i zrobiłam ogromne wrażenie podczas rozmowy kwalifikacyjnej. 

To była moja pierwsza i ostatnia rekrutacja :))) 

Aleksandra Kaczmarek

Najczęściej zadawane pytania:

KIEDY, w jakiej formie I NA JAK DŁUGO dostanę dostęp do kursu?

W jakim języku jest kurs?

Ile Czasu zajmuje cały kurs?

CZY MUSZĘ JUŻ MIEĆ UMÓWIONĄ ROZMOWĘ KWALIFIKACYJNĄ BY DOŁĄCZYĆ DO KURSU?

JAKI POZIOM JĘZYKA ANGIELSKIEGO JEST WYMAGANY BY DOŁĄCZYĆ DO KURSU?

Czy można zapłacić w ratach

Czy można zapłacić Przelewem bankowym

Czy będę mieć dostęp do Aktualizacji kursu i dodatkowych bonusów?

Czy mogę otrzymać fakturę?

Masz dodatkowe pytania - napisz do mnie:


Copyright © 2023. Alex Grzybek.