Bezpłatny Webinar Online

Dla profesjonalistów, gotowych dostać wymarzoną pracę!

"Skuteczne CV, które da Ci zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną"


KIEDY: CZWARTEK 24/02/2022 GODZ: 20:00 (CZASU POLSKIEGO)

PODCZAS SZKOLENIA:

  • Dowiesz się co wyróżnia kandydatów, którzy dostają zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną
  • Odkryjesz dlaczego wielu kandydatów nie przechodzi wstępnej selekcji CV i jak nie być jednym z nich
  • Poznasz najczęstsze błędy w CV, które mogą zaważyć na Twoim sukcesie i zakończyć się ciszą w eterze lub kurtuazyjnym mailem "Twoje CV nie przechodzi do kolejnego etapu"
07
Days
:
 
02
Hours
:
 
03
Minutes
:
 
31
Seconds

You missed out!


O Autorce:

Aleksandra Grzybek - coach pewności siebie i kariety, biznes mentor, host podcastu Confidence Rockstar, English tutor.


Ostatnie 12 lat spędziłam w Irlandii i Wielkiej Brytanii, gdzie pracowałam na kierowniczych stanowiskach oraz założyłam własny biznes w języku angielskim. 

Byłam odpowiedzialna za procesy rekrutacji w wielu branżach w Polsce i za granicą, stąd wiem na co rekruterzy zwracają największą uwagę i co się liczy na rynku pracy. 


Pomagam ambitnym profesjonalistom uwierzyć w siebie i wziąć karierę w swoje ręce, by życie zawodowe było dla nich źródłem radości i satysfakcji. Pomagam stworzyć skuteczne dokumenty aplikacyjne, przygotowuję kandydatów do rozmowy kwalifikacyjnej w języku polskim i angielskim na wysokim poziomie. Dzięki temu zdobywają oni przewagę nad konkurencją i dostają pracę o której marzyli i na którą zasługują. Zarabiają więcej i zmieniają swoje życie.

Co o Autorce mówią inni...

Dostałam pracę, skorzystałam z audytu CV , e-booków i innych materiałów i dzięki temu miałam wszystko odpowiednio ułożone w głowie.

Justyna Mielicka

Moje CV jest fenomenalne, nie wiem jakich słów użyć by wyrazić jak bardzo jestem pod wrażeniem. Bardzo Ci dziękuję za to, że potrafiłaś wydobyć ze mnie to wszystko z czego nawet nie zdawałam sobie sprawy.

Danuta Wróbel

Bardzo Ci dziękuję za pomoc z moim CV, wygląda zupełnie inaczej, bardzo profesjonalnie. Poleciłam Cię już moim znajomym, bo naprawdę jestem bardzo zadowolona z Twojej pracy.


Anita Lipińska

 Tylko jeden klik dzieli Cię od zapisu na:

Bezpłatne Szkolenie Online:

"Skuteczne CV, które da Ci zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną"


Copyright © 2022. Alex Grzybek. All Rights Reserved.