Dla ludzi sukcesu gotowych zrealizować swoje cele w 2022 roku!

Odkryj SEKRET 

Skutecznego Osiągania Celów 

i przekuj swoje marzenia w rzeczywistość


Jeśli masz pragnienie w swoim sercu, jest ono dla Ciebie przeznaczone, w przeciwnym razie w ogóle by go tam nie było.

~ Aleksandra Grzybek ~

Założę się, że skoro tu jesteś to masz marzenia, które chcesz spełnić. Być może co roku wyznaczasz swoje cele, ale jakoś nie kiepsko z ich realizacją. W styczniu masz całą listę noworocznych postanowień, a w grudniu okazuje się, że niestety znów nie wyszło.

Zastanawiasz się co jest z Tobą nie tak, może mam jakiś feler?

Dlaczego innym się udaje, a mnie nie? Albo dlaczego w pewnych dziedzinach odnoszę sukcesy, a w innych jest mi pod górkę?

Po pierwsze - chcę Cię zapewnić, że:


WSZYSTKO JEST Z TOBĄ W PORZĄDKU. 


Po drugie - nie tylko Ty tak masz. Większość ludzi porzuca noworoczne postanowienia do 20-go stycznia. Tak, w trzy tygodnie po zapewnieniach: "tym razem na pewno zrobię to czy owo", "w tym roku na pewno mi się uda" zapał mija i niewiele zostaje z tych deklaracji.

Dlaczego ludzie nie realizują swoich noworocznych postanowień?

  • w ogóle nie wyznaczają celów, bo boją się rozczarowania i frustracji 
  • nie wiedzą jak prawidłowo wyznaczać cele
  • nie wiedzą jak stworzyć plan działania jak te cele osiągnąć
  • mają masę wątpliwości, czują strach przed porażką i nie wiedzą jak go przezwyciężyć
  • brakuje im motywacji, szczególnie gdy pojawiają się trudności
  • nie mają wsparcia w swoim otoczeniu, a często wręcz słyszą "daj spokój, i tak nie dasz rady"A teraz wyobraź sobie... Jakby to było...

Mieć wymarzoną wagę, wyglądać bosko i czuć się wspaniale w swoim ciele 

Cieszyć się pięknym domem pełnym radości, miłości i zrozumienia 

Zmienić pracę na lepiej płatną, przynoszącą więcej satysfakcji i zapewniającą rozwój kariery 

Zarabiać tyle ile pragniesz i nigdy więcej nie martwić się o pieniądze 

Założyć własny biznes i robiąc to co kochasz przekuć swoją pasję w profit

Nauczyć się języka, zdobyć dyplom, skończyć kursy, które Ci przewagę konkurencyjną 

Mieć czas na rozwijanie swoich pasji i hobby, robić to co sprawia Ci mnóstwo radości

Zwiedzać świat, smakować nowych kuchni, próbować nowych sportów, korzystać z życia  

Spełniać wszystkie swoje marzenia, te duże i te maleńkie - przekuć je w Twoją rzeczywistość

Na koniec roku z zachwytem stwierdzić "TAK, ZROBIŁAM/EM TO" 

To wszystko jest możliwe dla Ciebie

<

ALE... Jest Jeden Warunek!


TRZEBA NAUCZYĆ SIĘ FORMULY SKUTECZNEGO WYZNACZANIA I OSIĄGANIA CELÓWWyznaczanie celów to sztuka, umiejętność, którą trzeba opanować. 

Tak samo jak uczymy się jak prowadzić samochód, jeździć na nartach, tworzyć zestawienia finansowe czy jak napisać skuteczne CV.

Tak samo tutaj - potrzeba poznać ZASADY, stworzyć konkretny PLAN, wdrożyć konkretne DZIAŁANIE i wyrobić w sobie nowe NAWYKI, które gwarantują sukces. 


Dobra wiadomość jest taka, że nie musisz się dłużej zastanawiać jak to zrobić. 

Bo właśnie tego wszystkiego nauczysz się w trakcie Programu: Mój Cudowny Rok 2022. Mam dla Ciebie rozwiązanie! 

Program: Mój Cudowny Rok 2022 


Program: Mój Cudowny Rok 2022 to 2 Godziny Intensywnej Pracy 1:1 ze mną, podczas których wspólnie wyznaczymy Twoje cele i stworzymy spersonalizowany plan działania jak je osiągnąć. 


Podzielę się z Tobą całym procesem, którego sama używam od lat -  jak przejść od pomysłu i marzenia to jego urzeczywistnienia i celebrowania sukcesu. 

Nie ma znaczenia, czy wcześniej udało Ci się zrealizować swoje cele, czy też zupełnie Ci to nie szło. 

Ten  program VIP przygotowałam w taki sposób, by każdy, niezależnie od wieku, zawodu, dochodu i aspiracji  mógł przekuć swoje plany w rzeczywistość. 


To bardzo ważne byś znał cały proces od A do Z.

Jeśli go wdrożysz zgodnie z moimi instrukcjami - Twoje cele przestaną być tylko pobożnym życzeniem, one staną się Twoją rzeczywistością. 

Program: Mój Cudowny Rok 

będzie Twoja najlepszą inwestycjąTAK INWESTYCJĄ. 

Ponieważ gdy nauczysz się jak prawidłowo wyznaczać cele, możesz raz za razem powtarzać ten sam proces. Będziesz w stanie osiągać swoje cele we wszystkich dziedzinach swojego życia, czując się szczęśliwym, zadowolonym i spełnionym.

Jak cenne jest to dla Ciebie?


Co otrzymujesz w ramach programu

Moje Top Cele 

Wyznaczymy cele w każdej dziedzinie Twojego życia korzystając z 7 kroków skutecznej metody osiągania celów. Dostaniesz feedback ode mnie na temat każdego Twojego celu by mieć pewność, że cel jest sformułowany poprawnie i może być zrealizowany.

Złote Zasady Tworzenia Planu 

Poznasz złote zasady tworzenia planu jak osiągnąć swoje cele. Wspólnie stworzymy spersonalizowany plan działania jak krok po kroku zrealizować Twoje cele. 

Motywacja Mistrza 

Dowiesz się jak pokonać strach i utrzymać motywację w drodze do celu, czyli co zrobić żeby Ci się chciało chcieć, szczególnie wtedy gdy pojawiają się trudności, czy wyzwania. Poznasz sposób jak wyrobić w sobie nawyki sukcesu, które doprowadzą Cię tam dokąd zmierzasz. 

Partner sukcesu

Pokażę Ci proces, który przynosi rezultaty. Dostaniesz wiedzę, pozytywnego kopa by zacząć i wsparcie by wytrwać. Będę Twoją największą cheerleaderką i mentorem, który będzie Cię trzymał za słowo i który nie pozwoli Ci się poddać. 

Co wchodzi w skład Programu: Mój Cudowny Rok 2022

1

Kwestionariusz wstępny (wartość 97 zł)

Do wypełnienia przed naszym pierwszym spotkaniem, który pomoże Ci ustalić czego chcesz i który nastawi Cię na sukces podczas naszych spotkań. 

2

2 x 90 min intensywnej sesji ze mną (wartość 1500 zł)

Tutaj skupiamy się na Tobie i Twoim sukcesie. Podczas pierwszego spotkania wyznaczymy Twoje cele, stworzymy spersonalizowany plan działania, poznasz motywację Mistrza by zacząć działać. Podczas drugiego spotkania - po 2 tygodniach - upewnimy się, że jesteś na właściwej drodze, wzmocnimy Twoją motywację i poznasz nawyki sukcesu, których używają najlepsi na świecie. 

3

2 tygodnie wsparcia (wartość 600 zł)

Prywatny mailowy dostęp do mnie, gdzie możesz zadać pytania pojawiające się po naszym spotkaniu. Wyrobienie nowych nawyków wymaga czasu. Będą wątpliwości, będą dni kiedy nie będzie Ci się chciało. Wtedy jestem by pomóc Ci wytrwać w Twoich postanowieniach i umocnić Cię w drodze do celu. 

4

Sprawdzony proces na lata (bezcenne)

Dostajesz proces, który działa, który przynosi rezultaty, który możesz wykorzystywać w swoim życiu za każdym razem.

  Łączna Wartość Programu = 2197 zł  

Teraz oferta dla Ciebie:


Program
Mój Cudowny Rok 2022

1297 zł

(lub 2 raty x 677 zł)

  • 2 x 90 min sesji 1:1 z Aleksandrą Grzybek
  • 2 tygodnie wsparcia drogą mailową
  • Dodatkowe matertiały wzmacniające proces Aleksandra Grzybek

Ekspert pewności siebie, life & career coach, biznes mentor, host podcastu Confidence Rockstar.


Kiedy mój syn miał 7 m-cy ukończyłam swój pierwszy maraton i bieg z przeszkodami tough mudder. Trenowałam z dzieckiem na piersi, walcząc z bezsennymi nocami. To zainspirowało mnie do założenia pierwszego biznesu online Active Happy Mama.


Następnie, w ciągu kilku miesięcy, kilkukrotnie zawalił mi się świat - dwukrotnie zostałam zwolniona z pracy, straciłam 2 ciąże i usłyszałam diagnozę urazu biodra, nakaz chodzenia o kulach i wyrok, że już nie będę mogła  uprawiać sportu. Active Happy Mama nie miała racji bytu. 


Byłam bez pracy, bez biznesu, bez dochodu, a moja pewność siebie nie istniała. Zaczęłam od zera. 


Zaczęłam od zera... i zamieszkałam w Hiszpanii, założyłam 2 nowe biznesy, potroiłam swój dochód w środku pandemii i stworzyłam styl życia, dzięki któremu mogę pracować z dowolnego miejsca na ziemi. 


Pomagam ludziom uwierzyć w siebie, by mieli odwagę sięgać po swoje marzenia i stworzyć życie na włąsnych warunkach.  Jako coach kariery pomagam klientom rozwijać się i spełniać w życiu zawodowym. A jako biznes mentor pomagam przekuć pasję w dochodowy biznes. 

Co mówią inni:

Karolina Frycie

Zanim Cię poznałam moje życie było w czarnych kolorach, a ja straciłam nadzieję. Odkąd zaczęłyśmy razem pracować dzieją się cuda. Problemy, które piętrzyły się od miesięcy, znalazły swoje rozwiązanie, a ja odnalazłam w sobie siłę, którą myślałam, że straciłam na zawsze.  Powiedziałaś, że kiedy zacznę od siebie, wszystko wokół mnie się ułoży. Początkowo Ci nie wierzyłam, ale zaczęłam stosować to nad czym pracowałyśmy. I jestem w szoku, płaczę z radości i wdzięczności.

Magia działa !!! Praca z afirmacjami oraz trening umysłu, by nie przeszkadzać samej sobie doprowadziły mnie do punktu, w którym marzenia zamieniają się w rzeczywistość. Dostałam szansę… i jedyne co musiałam zrobić to powiedzieć TAK!!! Czuję się szczęśliwa, spełniona i zmotywowana. Dziękuję, bo mój sukces jest Twoim sukcesem !!! Bez Twojej wiedzy i zaangażowania nie byłabym osobą, którą jestem teraz. 

Emilia Rebzda

Ula Szela

Dostałam pracę !!! Pomogłaś mi zwiększyć pewność siebie, uwierzyć, że mogę świetnie wypaść podczas rozmowy. Poprawiłaś wszystkie moje błędy, pomogłaś przygotować profesjonalne odpowiedzi, ale, co najważniejsze – uwierzyć w siebie (!!!). Przecież po dziesiątkach rozmów w ciągu ostatnich 2 miesięcy i ciągłych odmowach, zaczęłam wątpić w siebie i kwestionować wszystkie swoje umiejętności. Jednak ostatnie interview poszło znakomicie.

Podczas naszych wspólnych sesji bardzo wiele dowiedziałam się o samej sobie. Nauczyłam się rozpoznawać swoje potrzeby oraz zrozumiałam, że nie można być szczęśliwym uszczęśliwiając innych, równocześnie postępując wbrew sobie. Trzeba nauczyć się wsłuchiwać w glos swojej duszy i podążać za tym głosem, bo on wie co jest dla nas najlepsze. Po raz pierwszy w życiu zaczęłam akceptować siebie, taką jaka jestem i radzić sobie z samodzielnym podejmowaniem decyzji. Bardzo polecam współpracę z Olą gdyż praca z nią przynosi efekty. 

Celina Czechowicz

Problemem nie jest to, że ludzie nie wiedzą co robić. Największy problem tkwi w tym, że ludzie nie robią tego co mają zrobić. 

~ Aleksandra Grzybek ~

 

Dołącz do grona osób, które znają tajniki Skutecznego Osiągania Celów

 

zacznij już teraz!


Najczęściej zadawane pytania:

Kiedy zaczyna się nasza współpraca

Jak długo trwa nasza współpraca

Czy mogę zapłącić przelewem

Masz dodatkowe pytania - napisz do mnie:


Copyright © 2022. Alex Grzybek.